Receta Gatimi

Krevati qė kushton 6,4 milion dollarė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Krevati qė kushton 6,4 milion dollarė

  Dizenjuesi britanik, Stuart Hughes, nė bashkėpunim me disa prodhues italianė tė mobiljeve, punuan pėr tė prodhuar krevatin qė do tė quhet “Baldacchino Supreme”.

  Vetėm dy tė tillė do tė prodhohen dhe nė secilin rast, do tė jetė nevoja tė kalojnė tre muaj, deri nė prodhimin e plotė tė tyre.

  Krevati mė i shtrenjtė nė botė, do tė jetė i pėrbėrė me mbulesa mėndafshi, pjesė floriri dhe me dru qershie. Ai do tė pėrpiqet tė imitojė strukturėn e krevateve tė mbretėrve mesjetarė.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Nje krevat i tille ne shtepite tona stonon shume

  Gjithesesi gjume te rehatshem zotenis qe do ta blej!

  Flm Bela!

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Faliminderit ReniX sepse une jam ai qe do ta ble

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Kushedi sa endrra te bukura sheh me ate krevat...

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Huuhuhuhuh renixx aq stonon saa xPP ..Skps

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Cfar flet mor vlla

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nuk me pelqen aspak dikut si te beshe gjumin ne dritare me ato perde uu un kam krevatin me ajr dhe nuk do ndrroj me nje till

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  o.O puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupuuuuuuuuu .......... ky sikur eshte vetem me florinj ncncnc .............. megjithese forma eshte e lezetshme

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  ska shume rendesi forma sesa kush do flej

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  mos me thuaj qe ke ndermend

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Akoma, para se ta blej, duhet te rrethoj vilen me mure 10 metra te lart dhe me tel korendi

 12. #12
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Faliminderit ReniX sepse une jam ai qe do ta ble
  keni harruar qe une do ta ble a

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  gjendar ta gezosh ateher
  me tel korentiiiiiiiii o.O o.O po kjo per ca te duhet hahahaha

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  qe te mos ja vjedhin moj

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  te them te drejten sme duket kush e di se cfar per aq milion sa shitet,,,,sa i bejn ato perdet anash !

 16. #16
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  ky eshte per ata qe kan Leke teper e nuk e din nga ti shpenzojn

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Reklama e iPhone kushton 647 Milion Dollare
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-08-2012, 07:34 PM
 2. Vendparkimi qė kushton njė milion dollarė
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-05-2012, 05:30 PM
 3. Qeni qė kushton 1 milion euro
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 08:48 PM
 4. Celular apo orė? Zoti e di, por kushton 300.000 dollarė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-12-2010, 11:34 AM
 5. Maybach Exelero kushton 8 milionė dollarė
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-11-2010, 08:01 PM