Receta Gatimi

E Vertet apo JO!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Thumbs up E Vertet apo JO!

  Qka mendoni ju eshte e vertet kjo apo JO,? kuptohet kjo eshte nje reklam Motorit dhe eshte fitues ai, por nese e provojm vete!!????


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  NUk e besoj qe te jet e vertet do ishin rrezuar

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ka mundesi te jete dhe e vertet!!!

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Ky tregon ate startin e fort te motorit, por pa ju rrezuar asnje e kam veshtir ta besoj kete, te pakten duhet tju kishin rrezuar gotat afer motorit (aty ku e lidhi) kurse ato me larg jo.

  Shpejtsia e startit te dores eshte me e madhe se e motorit d.m.th. dora krijon start ma te shpejt se sa ai motor, mendimi im .

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Duhet te jet ndonje truk

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Mund ta kene lyer dhe me ndonje lend lubrifikuese mbulesen ose eshte copa e tille!

 7. #7
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Nuk me duket bindese si video...Megjithese nga nje ane ndoshta dhe mund te jete e vertete duke marre parasysh siperfaqen qe kane zene objektet siper mbuleses dhe pesha qe mund te kene ato te gjitha se bashku...por prap dyshoj...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje problem i vertet matematikor
  Nga alfa1993 nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 54
  Postimi i Fundit: 10-06-2013, 11:26 AM
 2. Vlera e vertet e unazes
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-05-2012, 10:05 AM
 3. Femijet qe vertet ju i keni te tuaj por vertet
  Nga aliu nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 01:49 PM
 4. Stresi vėrtet shkakton thinjat
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-08-2011, 12:19 PM
 5. Duhani vret vėrtet
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-07-2011, 09:42 PM