Ēfarė ore e pėrdorni mė shumė Internetin?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Ēfarė ore e pėrdorni mė shumė Internetin?

  Receta Gatimi



  Ne cilen pjes te dites qendroni me gjate ne Internet? Nuk po e hap si sondazh pasi periudhat mund te jene te ndryshme si dhe pergjigjet! Paradite, mbasdite, ne oren 9, ne oren 12 etj! Mund dhe te thoni pse ate orar!

  Diskutim te kendshem!

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kam orar te pa percaktuar por ne pergjithesi nja 5 min sa vi nga shkolla , gjat mesimeve (per tu clodhur ) dhe pasi i mbaroj !

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ne mbremje zakonisht

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ja si tani 9-11 te mbremjes.....se gjate dites nuk kam kohe

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  3 her n'dit para buke!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Keto kohet e fundit ne oren 1 tnates

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 09:22 PM
 2. Cfare sherbimi Celular Perdorni
  Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 05-03-2011, 10:55 AM
 3. Ēfarė paste dhėmbesh pėrdorni?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-01-2011, 12:05 AM
 4. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-09-2009, 10:28 PM
 5. Cilin nga Website-t perdorni me shume?
  Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-07-2009, 11:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė