Receta Gatimi

Forumistat 2011


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Foto Forumistat 2011

  Foto 2011!  Nė kėtė tėmė jeni tė lirė tė vendosni fotot tuaja tė fundit!

  Fotot mund ti ngarkoni nė Albumin e forumit! Nėse nuk dini si krijohet njė Album i Ri, mund tė lexoni kėtė guidė!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Ide e mire majdi po ti ku e ke foton tende?

  Me e fundit qe kam eshte kjo ketu ne profil  Le te shikojme dhe anetaret e tjere sa ndryshim kane nga fotot e femijerise!!!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  hahaha ca teme pff

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahaha ca teme pff
  keqe, mire, kripur, hidhur? Ka limona ne vlore?

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  keqe, mire, kripur, hidhur? Ka limona ne vlore?
  qesharake ....si nuk la limona ne vlor , llaf esht ky ? njerzit e embel i han shum limonat

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Shume bukur ke dal tek kjo foto Reno,por dhe ai qe te ka marre te ka marre bukur ,dhe une do vendos nje foto te femijrise sot se jam i lire sot te kerkoj.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ketu vendosni nota per forumistat :)
  Nga Altin111 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1422
  Postimi i Fundit: 22-09-2014, 10:22 PM
 2. Nga forumistat, cili do te ishte miku yt ne jeten reale???
  Nga Insomnia nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 09:14 AM
 3. Intervista Per Forumistat :)
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 02:52 PM
 4. Interviste per Forumistat...
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 30-04-2012, 09:24 AM
 5. Interviste me Forumistat NR2
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 28-04-2012, 12:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė