Receta Gatimi

Gjestet, ndjenjat dhe mendimet e meshkujve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23

  Talking Gjestet, ndjenjat dhe mendimet e meshkujve

  1. Gjate takimeve me njerez qe u pelqejne apo nuk u pelqejne, meshkujt instinktivisht ngrene ose mbledhin vetullat. Ne rast se njeriu qe takojne u duket interesant, simpatik, ata i ngrene paksa vetullat, ndersa ne te kunderten, i mbledhin duke krijuar rrudha te lehta ne balle.

  2. Kur nje burre, pasi takohet me dike, e mban gojen te hapur paksa, bashkebiseduesi/ja paraqet interes per te.

  3. Nese ka interes apo jo per dike, kjo duket qarte ne fytyren e mashkullit. Vec dy shenjave te siperpermendura, ai do te buzeqeshe dhe syte e tij do te rrezatojne.

  4. Nese mashkullit i pelqen nje femer, ai fare instinktivisht do te shkoje doren mbi floke, madje e perserit kete gjest disa here.

  5. Ne rast se nje femer nis te flase dhe mashkulli e degjon me vetulla paksa te ngritura, ky gjest tregon se atij i pelqen ajo femer. Ne rast se mashkulli shikon “normalisht”, nuk i leviz fare vetullat, veshtrimi eshte disi indiferent, kjo do te thote se atij nuk i pelqen as ti, as ajo cka i thua.

  6. Ne rast se jeni ulur dhe mashkulli papritmas fillon te rregulloje corapet e veta, kjo do te thote se ai eshte mjaft i emocionuar e deshiron te duket sa me i mire para teje. Dhe kjo, sepse ti atij i pelqen..

  7. Ne rast se nje mashkull e leviz veshtrimin, si i thone, nga koka te kembet dhe sheh figuren tende, kjo do te thote se ti i pelqen, se ai e ka vleresuar figuren tende dhe shikon te ti nje partner te mundshem seksual.

  8. Ne rast se nje mashkull fillon te lavderohet per “meritat” e tij, per aftesite e tij, pamjen e tij te jashtme, edhe pse hera-heres mund te duket qesharak, kjo do te thote se ai deshiron te tregohet i denje per ty, te “thote” se eshte i bukur e i afte dhe te pershtatet… Pra, ti atij i pelqen.

  duhet ti fiksojm mir kto ne

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  8. Ne rast se nje mashkull fillon te lavderohet per “meritat” e tij, per aftesite e tij, pamjen e tij te jashtme, edhe pse hera-heres mund te duket qesharak, kjo do te thote se ai deshiron te tregohet i denje per ty, te “thote” se eshte i bukur e i afte dhe te pershtatet
  k


  Kjo e fundit eshte IN hahaa interesant duhete te mbajm mend keto keshilla flm labja

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Nr 4 eshte dhe per vajzat! Prekja e flokeve!

  Po tani nje gje do e bej nje djale para nje femre!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Sa gjat i bini ju shko e thuaja troc

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  pse ore qe sa ta takosh do ja thuash ti ? do mbash gojen hapur ,do buzeqeshesh, prekesh flokun njeher , do ngresh corapen etjjj pastaj do ja thuash ,,,more vesh

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Intresante keto.....por ndonjehere edhe ja kpusin kot!

  se mbase i hante floku per nje moment cfare te mendojme se ka intres per ne?........

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  7. Ne rast se nje mashkull e leviz veshtrimin, si i thone, nga koka te kembet dhe sheh figuren tende, kjo do te thote se ti i pelqen, se ai e ka vleresuar figuren tende dhe shikon te ti nje partner te mundshem seksual.

  Jo te gjith

  flm per keto info labe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto
  Nga Mima nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 282
  Postimi i Fundit: 22-10-2014, 02:34 PM
 2. Magjia e ngjyrave dhe ndjenjat qė na shkaktojnė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-08-2013, 12:21 AM
 3. Ndjenjat!
  Nga Altin111 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-09-2012, 07:46 PM
 4. Lėvizjet dhe gjestet
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-03-2012, 10:22 PM
 5. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-05-2011, 10:42 PM