Receta Gatimi

Cila eshte endrra juaj ne sirtar ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Cila eshte endrra juaj ne sirtar ?

  Cila eshte endrra juaj ne sirtar ? Po e filloj un e para .. endrra ime ne sirtar eshte te behem balerin po e juaja?

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  tani , ate termin "ne sirtar " do ish mir ta kishe hequr
  ka lloji lloji endrrash , afatshkurtra e afat gjata
  po them nje ashtu e nje kshu
  afat gjat : te me bjeri dega qe dua , me ke e dua , dhe atje ku dua
  -II- shkurter: e kam kaq shum enderr nje mace saaa se them dot ...,,,,imagjonoj sikur i blej fjongo , i lyej thonjt , i hedh parfum , po pres me pa durim te lindi ajo macja qe me ka gjet shoqja

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  mjera mace qe do bjer ne duart e kesaj siper!!

  Tani per enderra me sy hap, ka qene te behesha President por ma mori Topi per 1 vot !

  Te tjerat jane me shume deshira sesa enderra. Te kem nje si vila e George Clooney!

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ehhhh sa mir esht kur enderron me sy hapur apo jo reni hahaha

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  ehhhh sa mir esht kur enderron me sy hapur apo jo reni hahaha
  Shume! Dhe nje tjeter eshte te iki ne hapesire!!! Afer Henes, apo Marsit!!! por kete mbase e realizoj Haha!

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  pse ti renix nuk ke ndonje enderr qe do ta realizosh se shpejti ???

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pse ti renix nuk ke ndonje enderr qe do ta realizosh se shpejti ???
  Te flasim me kembe ne toke, te behem Inginier i Google ose Microsoft apo dhe Apple nuk me ngel qefi

  (dhe pse nuk prisje kete pergjigje)

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  ou , goxha ambicje njeri...

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ou , goxha ambicje njeri...
  Lol! Pale te mbyllja syte! Te rrish dalin dhe te tjera!

  Ndonje jotja qe eshte larg realizimit?

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  e kam kaluar ate faz ku enderroja gjera te pa mundura ...
  enderroja gjera te tipit , sikur te isha atje me kte etjjjjjjj

 11. #11
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  nje xhiro me Ferrrarin ne ndonje gare te F1

 12. #12
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Kohet e fundit kam filluar te mendoj sikur te krijoja nje organizate per te ndihmuar femijet ne shqiperi. Ato jetim, te varfer, te semure dhe ne pamundsi per te qene si te gjithe femijet e tjere. Shpresoj ta realizoj nje dite dhe pse jo sa me shpejt. Ka shume femije rom ne shqiperi qe i lene ne cep te rruges, i mbysin me valium, vetem e vetem qe te perfitojne te holla. Ato prinder jane te pashpirt dhe me vjen keq qe ne shqiperi nuk ka nje ligj qe ti mbroje ato femije. Aty mund te marrin lloj lloj semundjesh. Plus ka dhe shume te tjere, qe nga varferia nuk shkollohen...e shume e shume raste te tjera qe jane per te ardhur vertet keq dhe me duket se askush nuk mendon per to.

 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  A sa endrra ka njeriu,sidomos une,spo i them te gjitha se mbushet gjithe faqja,por ndonje me te preferuar skam.

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  me behet qejfi per te gjith ju paskeni ambicie

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  A sa endrra ka njeriu,sidomos une,spo i them te gjitha se mbushet gjithe faqja,por ndonje me te preferuar skam.
  sa shum qe paske shkruajtur ore kliton , u lodhem duke i lexuar

 16. #16
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Kam humbur celsin...se hap dot ...le te mbetet aty!....

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  po get qe ka me met qaty...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 09:25 PM
 3. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 06:50 PM
 4. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 07:11 PM
 5. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 01:25 PM