Fustani trasparent i Rihannes ne Grammy Award 2011


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Foto Fustani trasparent i Rihannes ne Grammy Award 2011

  Receta Gatimi

  Nese Rihanna ka zgjedhur trasparencen e Jean Paul Gautier, Lady Gaga i ka lene te gjithe me goje hapur!

  Rihanna

  Jennifer Lopez
  Ja dhe Lady GAGA!

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  sa gjynah ajo rihana ..sdo ket pas ca te veshi e shkreta ...shum e egzagjeruar per mendimin tim

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  me kto dizanjo fustanesh kta po me heqin mendjen mua .... shum pa lidhje me duken

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Pse ai ngjyre floriri i kesaj Kim, sh i bukur eshte!

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  jo i Kim dhe Lopez me pelqejn ... Gaga me fixooooon keeeq fareee

 6. #6
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  me kto dizanjo fustanesh kta po me heqin mendjen mua .... shum pa lidhje me duken
  Kerkojne perher dicka per te terhequr sa me shume vemendjen e medias...dhe ndonjeher nuk e dine cfare bejne...

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shiko se ajo e Gage-s ngjan sikur eshte rripi i ayte, por ne fakt eshte mikrofoni dhe hija qe le

 8. #8
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  sa e kam inat ket Lady Gagen

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  sa e kam inat ket Lady Gagen
  Kenget apo si personazh?

 10. #10
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Si personazh

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  si personazh edhe un e kam inat po kenget i ka te bukura ............

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ben cik si teper ekstravagante, por me duket nje vajze qe vuan haha!

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ehh e shkreta ka vuajtur se dikur eshte marr me drog prandaj ...... ska faj

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  sa e kam inat ket Lady Gagen
  perkudrazi un e kam shum qejf ....ka nje stil shuum te vecant , jo si shumica qe jan kopje te njera tjetres !!!

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  ehh e shkreta ka vuajtur se dikur eshte marr me drog prandaj ...... ska faj
  tani ate qe thua ti po e marrin dhe ca koke pa lar, jo me bose si ajo! Gjithesesi nenkuptoja ne shpirt - mu kujtua nga nje intervist qe i kam lexuar!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė fustani tė vishni pėr maturė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 31-05-2012, 10:08 PM
 2. Fustani 50 kilogramė i rėndė
  Nga vaaldr1n nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-02-2012, 10:20 PM
 3. Fustani vegjetarian
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-06-2011, 08:30 AM
 4. Spears do tė hapė “Grammy Awards”
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-02-2011, 03:04 PM
 5. Angli, krijohet fustani me kartmonedha
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-11-2007, 12:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė