Fejohet vajza e Presidentit te Shqiperise


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Zemer Fejohet vajza e Presidentit te Shqiperise

  Receta Gatimi  Mė nė fund nė familjen presidenciale ka njė fejesė zyrtare e tradicionale. Bamir e Teuta Topi e kanė shpallur publikisht fejesėn e vajzės sė tyre tė madhe Nada, me djaloshin 25 vjeēar qė i ka rrėmbyer zemrėn vajzės sė Presidentit tė Republikės.

  Ai quhet Gurten Papuli, dhe pėr mediat rozė, nuk ėshtė aq i panjohur. Shpeshherė paparacėt e kanė kapur Nadėn me tė dashurin e saj nė ambiente publike, por asnjėherė nuk ishte pranuar nga familja presidenciale njė fejesė pėr vajzėn e madhe tė presidentit. Nė fakt, duket se babai president, kishte vendosur qė vajza nė fillim tė mbaronte studimet e juridikut. Dhe sikurse e kemi shkruar shumė kohė mė parė nė faqet e Gazeta Shqiptare, Nada jo vetėm pėrfundoi me sukses, por u vlerėsua me medaljen e artė nga fakulteti. Sot ajo punon nė Bankėn e Shqipėrisė, nė zyrėn juridike, si njė juriste shumė e zonja, pasi ka aplikuar dhe ka fituar nė pozicionin qė ka.

  (burimi-ballkanweb)

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Urime ciftit !!! si kukull eshte kjo

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Qe te dy te bukur jane. Bravo qe vajza mbaroi shkollen qe eshte paresore dhe pastaj te tjerat.

 4. #4
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Hajde perhajr

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  te trashegohen !
  po po e lezetshme esht...po kur e kishin ftuar njeher tek e djela shqiptare me zii fliste , shum e ngathet !!!!!!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fejohet Eliza Dushku?
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-12-2012, 12:00 AM
 2. Fejohet Kim Kardashian
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-05-2011, 08:50 AM
 3. Fejohet me lap-top
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-04-2011, 04:19 PM
 4. Bin Laden sulm presidentit Obama
  Nga eugjeni nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 05:25 PM
 5. Fejohet Rihanna?
  Nga Coca-Cola nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-08-2008, 07:52 AM

Etiketat pėr kėtė Temė