Receta Gatimi

Kerkes per progam


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Kapsolli
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  100
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Kerkes per progam

  kam nje kerkes nese dikush ka ose din ndonje program qe i shkarko muzikat nga youtube dhe nje kohesiht e konverto ne mp3 mp4 ose etj

 2. #2
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Free YouTube Downloader Software ėshtė 100% FALAS dhe punon nė ēdo kompjuter Windows.
  Ju mund ta ruani videon si AVI, MPEG, FLV, MP3, MP4. PSP, MOV, FLV, dhe formatet tjera.Ka dhe mbeshtetje tė plotė High Definition video.


  http://download.cnet.com/Free-YouTub...?tag=mncol;pop

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkes per Logo
  Nga iperhershmi nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-05-2010, 07:00 PM
 2. [KERKES]Per Ranksa
  Nga B|1n1 nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 11:21 AM
 3. kerkes
  Nga Coca-Cola nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 11:41 AM