Rikthehet Uefa Champions Legue me dy takime e para


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Arrow Rikthehet Uefa Champions Legue me dy takime e para

  Receta Gatimi

  sot ne mbremje jan zhvilluar dy ndeshje, ne sansiro milani ka pritur ne nje perballje gjelat e londres, pikerisht skuadra e totteham hotspur. ndeshje e cila eshte fituar nga skuadra londineze me rezultatin 0-1 goli i shennuar nga sulmuesi peter crouch ne minuten e 79 te takimit, ndersa ndeshja tejter ajo e zhiluar ne mestaja midis valencia dhe shalke 04. ka perfunduar me rezultatin e barbarte 1-1.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me erdhi keq qe humbi Milan, por mesa pash nuk e meritonte fitoren! Veshtire e kan!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  reni loja pati dy tabllo te ndryshme ne pjesen e pare. loja ishe e pothuajse e barabarte me nje epersi te lehte te skuadres angleze. ndersa ne pjesen e dyte cdo gje ndryshoje. dhe ne fushe ishet vetem milani. mund te them qe rasit qe milani u ndershkua ishte i vetmi qe kishte skadra e tottenham. ne pjesen e dyte. ky ndershkim erdhi fal kundersulmit vrasese nga i riu aron lennon. mendoj qe kete ndeshje e vendosi shpejtesia e aron lennon dhe fati qe i buzqeshi skuadres se gjelave.

 4. #4
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Une jam tifoz i futbollit Italian arsya ndoshta qe me pelqen Juventusi prej kohes se femijeris.Ne keto vitet e fundit ka pasur renje drastike Seria A ,mendoj qe ne pergjithsi Anglezet luajn futboll me te mire ne qdo aspekt .

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  kjo eshet e verte por per ndeshjen e mbremshme tottenham fitoj me fat jo me merite.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk e ndoqa te gjithe ndeshjen paolo, por disa fragmente sme pelqyen dhe pse jam tifoz i Milan, e ndrova! Shpresojme mire ne takimet e tjera!

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ndeshjen tjeter nuk besoj se ka shance milani te perbys rezultatin e ndeshjes se pare. mendoj se tashme dihet qe kualifikohet tottenham. un pertsonalisht nuk kam shpresa te kualifikimi i milanit.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me 9 Mars eshte ndeshje e kthimit! Tani si nga Milan dhe nga tottenham ca nuk priten! Derisa te fishkellej albitri ka shpresa
  0-1 | 0-2 | 1 - 2 jane ne favor te milanit

 9. #9
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Milan eshte ekip nga i cili mund te presesh gjithcka.....

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  0-1 cond ndeshjen ne shtese ndersa rezulate e tjra jan ne favor te milanit. por un shpresat i kam te pakta duke pare mynyren se si luajt ket dy skuadra. mos harrojme qe tottenham hotspur. ka ne berberjen e vet tre lojtaret me te shpejte qe ka njohur ndonje here historia e futbollit.

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  po dihet qe ata do loxin fort per te mbrojt rezultatin! Ndonje kundersulm, keshtu do vej ndeshja.

 12. #12
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  A di kush ndonje link ne net ku mund ta shikojme ndeshjen........

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ndeshjen sonte? Provo tek kategoria sport i justin.tv ose ustream.tv

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  mund te shikoni ndeshjet nga kanalet super sport. ne kete link www.peqini.com/ndeshje/

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 11:18 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 05:00 PM
 3. UEFA Champions League 2007/2008
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 22-05-2008, 01:08 PM
 4. Kupa UEFA
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 14-05-2008, 11:29 PM
 5. Kupa Uefa Fituesit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 04:42 PM