Kuazimodo?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Rosance
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Pyetje Kuazimodo?

  Receta Gatimi

  si jepet pershkrimi fizik i kuazimodos?Pse nje perdhkrim i atille mbetet i ngulitur ne mendjen e lexuesit?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pershendetje Rosance dhe mire se vjen ne forum!

  Per nje perdorim te rregult te forumit ju lutesha ti vini nje titull te sakte temes dhe jo ta mbushni me ????? pikeēuditese! Ne kete menyre anetaret e tjeter duke ju referuar titullin mund tiu ndihmojne ne temen e hapur!

  Si anetare e re, ju ftoj gjithashtu te prezantoheni me pare!

  Qendrim te kendshem!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi