Sa Ka Rendesi Pamja Fizike Ne Dashuri??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Sa Ka Rendesi Pamja Fizike Ne Dashuri??

  Receta Gatimi

  Nuk them se nuk luan rol edhe pamja fizik por rolin me te madh e ka pamja shpirtrore !ajo ja jep nuancat pamjes fizik...Pamja fizike eshte kijim e dikujt tjeter e ajo shpirtrore e vete individ ..Po ju si mendoni cili eshte ai institk se ju perheq ne fillim te nje mashkull&femer

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Besoj se pamja fizike mban nje perqindje mjaft te lart ne dashurine e dy personave! Nese nuk te terheq fizikisht eshte me shume veshtire te dashurohesh se kur te terheq. Por kjo nuk do te thote qe nuk ndodh!

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ka shum raste se kam taku kur cifte jan krejte te ndryshem flas nga pamja e jashtem ,dhe shum here them un nese deshiron te zgjedhesh partnerin ose partneren ik ne det aty pa mak-up shifen live ..

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  them se ana fizike ka rendesi thjesht sa per impaktin / terrheqjen e par , pastaj esht tipi ai qe e zbukuron & shumton njeriun !
  na ka ndodhur shum her qe na ka pelqyer dikush nga aparenca , dhe e von kur i kemi njohur tipin .....sna kan hyr me fareeeee ne sy !!!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Aparenca genjen!

  Normale Erina dhe un nuk thash qe nuk ka ndodh por derisa te zbuloje bukurin shpirterore ka hyr uji poshte rrugices!

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Aparenca genjen!

  Normale Erina dhe un nuk thash qe nuk ka ndodh por derisa te zbuloje bukurin shpirterore ka hyr uji poshte rrugices!

  hahhah sa impulsiv Renix!dashurija ne shikim te parndodhe te vlersosh pamjen e jashtme ate fizike,se ajo se i lidhe me shum qifte eshte ajo shpirtore si gjejn gjuhe te perbashket si kuptohen let dhe ajo i ben te forcojn lidhjen deri sa vin ne fund se duhet tjen bashka perfundimisht..

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Besoj se pamja fizike mban nje perqindje mjaft te lart ne dashurine e dy personave! Nese nuk te terheq fizikisht eshte me shume veshtire te dashurohesh se kur te terheq. Por kjo nuk do te thote qe nuk ndodh!
  .. Jam plotesisht dakort ..!!!

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  un mendoj te dyja po perqindjen me te madhe sigurisht e ze ajo shpirterore .........

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gjithesesi Erina, shko tek foto lajm dhe aty do shofesh qe pamja fizike nuk eshte gjithēka

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pse kush nuk e beson nje gje till ,po bukurija venite me kalimin e kohes e bukurja e shpirtit ngelet fresh ..

 11. #11
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Shpirti vlen shume....pasuria dhe bukuria me e madhe...ate bukuri qe une personalisht e vlersoj shume....por ka raste qe edhe pamja fizike ka te beje pak...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pamja fizike e meshkujve tregon karakterin e tyre
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 03:43 PM
 2. Myslimanė apo tė krishterė nuk ka mė rėndėsi
  Nga Erinaa nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 01:32 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 03:58 PM
 4. Pamja e parė nė serinė 5 tė BMW-sė
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2009, 08:24 PM
 5. Shfaqet pamja e Kia Cadenza
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2009, 08:49 PM