Receta Gatimi

Kerkoj firme ne forme imazhi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  Kerkoj firme ne forme imazhi

  Nuk e di nese vihen firma me imazhe...nese po , ka ndonje qe mund te me ndihmoj me firme qe ka si imazh foto maceje
  Faleminderit !

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Si te duket kjo?  Kopjo kete kodin ketu per firmen:
  Kodi HTML:
  [IMG]http://images.lirenti.com/out.php/i18355_labjafirma.jpg[/IMG]
  kur te vije majdi, presim dhe nje nga ai

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  weeeee shum shum e bukur ....me pelqen ....faleminderit reni

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkese per Firme
  Nga Kliton nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 07:47 PM
 2. Rroba Firme apo Pazari?
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-02-2011, 11:32 AM
 3. Foto te ndryshme gliter per firme
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 08:33 PM
 4. Eralda, imazhi i kompanive tė njohura
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-10-2009, 07:12 PM
 5. Kerkes per firme
  Nga anakonda nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 08:56 PM