Disa fotografi te shkrepura nga un!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 65
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Disa fotografi te shkrepura nga un!

  Receta Gatimi

  Fotogaleria e ReniX - Pasioni per Fotografine!

  Ne kete teme do te prezantoj disa nga shkrepjet e mia neper vende te ndryshme! Fotografia eshte nje nga hobet qe kohet e fundit kam gjetur pak kohe te merrem me te!

  Jeni te ftuar te komentoni, beni sygjerime si dhe verejtjet jane te pranueshme!

  Po e filloj kete fotoalbum me kete Fiat 500!  Te gjitha fotot jane te lira per perdorim duke vene ne evidence burimin e fotos!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Tek kjo fotografi pershtypje me ben qetesia qe shpreh si dhe ata dy zogjte qe duken tej ne horizont!

  Qetesi qe vret!


 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  shum e bukur kjo pamje ..ku esht ?
  vetem ata 2 zogjt nuk i pash gjakundi un

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  shum e bukur kjo pamje ..ku esht ?
  vetem ata 2 zogjt nuk i pash gjakundi un
  Flm. Kjo fotografi eshte bere anes lumit Arno! (lumi qe pershkron qytetin ku jetoj)
  Per zogjet, shiko ne mes te fotografise lart...

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ahh tani po ,,,dhe pikerisht ato dy pikat e zeza te sjellin qetesi ty ?

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Jo, per aty nenkuptoja ujin!

 7. #7
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Kjo Qetesi qe vret! FANTASTIKE

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Flm Gjendar!

  Ne nje boutique: Fustani i Bardhe!

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Disa fotografi nga qyteti lashte Athina:

  Teatri:


  Athina nga lart:


  Akropoli:

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume te bukra te gjita,i paske kapur shume shume mire dhe ne menyre profesionale.

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Flm Gjendar!

  Ne nje boutique: Fustani i Bardhe!

  sa e bukur kjo .

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Flm Kliton

  Po Erina, ai fustani ishte me te vertet mahnites! Bukuri e thjesthe!

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ne dasmen e shokut tim te ngushte!

  Ēifti:

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ti nuk ja paske haberin fare nga fotografia

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Ti nuk ja paske haberin fare nga fotografia
  Pse mo shoku!

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nje nate ne Muze


 17. #17
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Ajo qetesia vret dhe fustani suppper t bukur Urime Reni !!!

 18. #18
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Bravo ReniX...Me pelqyen te gjitha, shume te bukura...Ia paske marre doren mire aparatit...

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Reni hehe

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Flm, ulkina, igli

  O majdi, po me thuaj ku kam gabuar!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Foto te shkrepura ne momentin e duhur
  Nga 3r1k0 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-06-2013, 11:19 AM
 2. Fotografi sensacionale te Diellit
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 11:52 PM
 3. Fotografi nga Ford Focus i Ri
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-04-2011, 01:43 AM
 4. Fotografi prej 70 gigapiksel
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-08-2010, 05:26 PM

Etiketat pėr kėtė Temė