Receta Gatimi

VIDEO - Si te zvogelojmė nje imazh/foto?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  VIDEO - Si te zvogelojmė nje imazh/foto?

  Shume here na ka qelluar te postojme diku nje imazh por ai te jete shume i madhe ne dimesione.

  Ne VideoTutorialin ne vazhdim do te shikoni si mund te jete e mundur zvogelimi i fotos/imazhit.

  Jane perdorur dy programe. Adobe Photoshop dhe Paint. ky i fundit gjendet ne Windows XP/Vista

  Shikoni Tutorialin Ketu

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: [VIDEO-T] Si te zvogelojmė nje imazh/foto?

  pse duhet kaq kohe te hapetfaqja?ashtu eshte vet apo eshte problemi i shpejtesise time?

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: [VIDEO-T] Si te zvogelojmė nje imazh/foto?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga carolina
  pse duhet kaq kohe te hapetfaqja?ashtu eshte vet apo eshte problemi i shpejtesise time?
  veshtire ta percaktosh!

  Por *pasi te filloj video, shtyp PAUZ sa te karikohet i gjithe file, dhe pastaj rishtyp PLAY per ta pare.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 3.3 - Si tė vendos njė foto-imazh nė Forum
  Nga ReniX nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 09-12-2015, 05:37 PM
 2. Tatuazhet e Pavarėsisė (foto + video)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2012, 05:09 AM
 3. A eshte ky iPhone 5 ? (foto + video)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-09-2012, 12:14 AM
 4. Si te konvertoim nje VIDEO ne FOTO(GIF) me PHOTOSHOP
  Nga argent nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 12:47 PM
 5. Video: Si te krijojme nje ylber ne foto
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-02-2010, 09:27 AM