Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 45
 1. #21
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahaha te duan motra te duan...eshte familja...jane njerzit e shtrenjte...ata qe na duan...por edhe njeriu i zemres na do...mbase nuk di ta shprehi sic do donim....por na do...
  familja po....por ne kete rast nuk perfshihej familja nese gaboj...

 2. #22
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahhahah jo nuk perfshihej...por e perfshij une...hahahahaha....

 3. #23
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahhahah jo nuk perfshihej...por e perfshij une...hahahahaha....
  mire e bere....i duhen dhene pak ngjyra temes....

 4. #24
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Asnjeri....

 5. #25
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....ai qe ti lag syte......me lot gezimi.....

 6. #26
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  u vrenjt koha ...filloi shiu....filluat dhe ju me kto temat e lotve ...

 7. #27
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahaha mua me doli perpara zoguuuuu...nuk e evitoja dot....hahahahaha

 8. #28
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahaha mua me doli perpara zoguuuuu...nuk e evitoja dot....hahahahaha
  cili zog mojmos me thuj i tunes

 9. #29
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahahhaha jo i tunes...

 10. #30
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahahahahahaha.......per faj te tunes....zogjt jan ber me turp....e duan te ndryshojn emrin tani hahahaha....ncncnc.......

 11. #31
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahahahahahahahhaahaha

 12. #32
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  avash moj se i trembet edhe gjelat me gjith ket te qeshur

  Aurora nga tani te lutem trego per cilin zog ke fjalen mos ja ngatrro emrin te lutem hahahaha

 13. #33
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahhaha eshte nje zog...qe nuk i mbyllet sqepi...gjeje...po te jap nje alternativ....fillon me L...a

 14. #34
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhaha eshte nje zog...qe nuk i mbyllet sqepi...gjeje...po te jap nje alternativ....fillon me L...a
  Laraska ???????????????

 15. #35
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahahah.....pak me e but se laraska ...e ngjashme me papagallin hahahahahahahahha

 16. #36
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhaha eshte nje zog...qe nuk i mbyllet sqepi...gjeje...po te jap nje alternativ....fillon me L...a
  po tani te gjith zogjet kan sqep ece merr veshe se cili eshte o i pates o i pules me rendesi eshte zog. shiko labja dhe nje mendim?

 17. #37
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahahahahahahaha......i marsh te ligat asaj gjes qe fillon me L...dhe mbaron me a......se , dhe pse se di ca esht....kam pershtypjen se do jet si shpirt

 18. #38
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mos dilni jasht temes se do merrni not te dopt qe te dyjat

 19. #39
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  zysheeeeeeee....pse kaq e rrept moj?....

 20. #40
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  un se dua noten te dopt....e dua te shendosht...si i behet ....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Lotėt Dhe Efekti I Tyre Pozitiv!
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 14-08-2013, 11:43 PM
 2. Kripė....... nga lotėt e njeriut !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 10:51 AM
 3. Gjumi fshin kujtimet e kėqija
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 12:57 AM
 4. Nese vdekja fshin gjithcka, c'kuptim do i mbetej jetes?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 09:07 PM
 5. Qan lehtė? Ja si t’i fshehėsh lotėt
  Nga Altin111 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-11-2007, 06:03 PM