Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 45 prej 45
 1. #41
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  un se dua noten te dopt....e dua te shendosht...si i behet ....
  rri brenda temes pra

 2. #42
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ne menyre absolute asnje,pasi ai qe te do nuk te ben te lotosh...

 3. #43
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Eshte mire ta lesh tjetrin te qaj, zbrazet perbrenda

 4. #44
  i/e rregjistruar Maska e gjon
  Anėtarėsimi
  Mar 2014
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  uroj sa me pak lot!

 5. #45
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  nje qe nuk te do , ska nerva te merret me ty dhe te thot "mos qajjjjjjj" ....

  te do me shum ai qe te le te qash ...por kjo jo ne kuptimin qe nuk te mbeshtet , por te le te shfryhesh !
  jam dakorte me ty labja ,
  por si i behet me ata qe e kane per HOBI ti rrahin 1 her ne jav

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Lotėt Dhe Efekti I Tyre Pozitiv!
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 14-08-2013, 11:43 PM
 2. Kripė....... nga lotėt e njeriut !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 10:51 AM
 3. Gjumi fshin kujtimet e kėqija
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 12:57 AM
 4. Nese vdekja fshin gjithcka, c'kuptim do i mbetej jetes?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 09:07 PM
 5. Qan lehtė? Ja si t’i fshehėsh lotėt
  Nga Altin111 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-11-2007, 06:03 PM