Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 45
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

  Receta Gatimi

  Kush te do, ai qe te fshin lotet apo ai qe te le te lotosh?

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ai te qe fshin lotet dhe nuk te ben te qash me ............

 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Nese i besojme fjales se urte popullore <<kush te shan te do>>.....aterhere i bie qe te do ai qe te ben te lotosh

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hmmmm mua nuk me bind dhe aq kjo .....

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Nese i besojme fjales se urte popullore <<kush te shan te do>>.....aterhere i bie qe te do ai qe te ben te lotosh

  Dhe un keshtu mendoj ,Te don ai se te ben te lotosh..

 6. #6
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Te do ai qe te qendron prane, me lot apo pa lot ne sy...

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  Te do ai qe te qendron prane, me lot apo pa lot ne sy...
  jam dakort me ty

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Po nuk shkojn cdo here gjerat ne vi, ndodh se dalin jasht kontrollit dhe te bejn te lotosh ,mjafton te dishe se ai se te ka ber te lotosh te ke ofru dhe krahrorin per mbeshtetja..

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  nje qe nuk te do , ska nerva te merret me ty dhe te thot "mos qajjjjjjj" ....

  te do me shum ai qe te le te qash ...por kjo jo ne kuptimin qe nuk te mbeshtet , por te le te shfryhesh !

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  po ai qe te le te qash nuk merret si menefregist?! Qaj ti qaj mu be von mua

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  Te do ai qe te qendron prane, me lot apo pa lot ne sy...
  Edhe une qashtu menoj

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  po ai qe te le te qash nuk merret si menefregist?! Qaj ti qaj mu be von mua
  ai qe te le te qash , nuk te le me ate kuptim ,qaj ti plas , un po vazhdoj punen time ..por te ofron nje shpatull qe te qash , nje zemer qe te hapesh , dhe nje mbeshtetje morale !

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e klau
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  36
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  nje qe nuk te do , ska nerva te merret me ty dhe te thot "mos qajjjjjjj" ....

  te do me shum ai qe te le te qash ...por kjo jo ne kuptimin qe nuk te mbeshtet , por te le te shfryhesh !
  Jam shume dakort me ty sepse shume prej kur qan ndjehet me mire por akoma me mire kur aty prane ndodhet nje tjeter

 14. #14
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Thone se ai qe te do...nuk te bene te lotosh...

  por edhe ai vete nuk i bene me qellim...thjesht ne femrave na rendojne dhe rrobat qe mbajme veshur...e jo me sjelljet dhe veprimet e nje mashkulli....te qash do te thot se e do...e nese ai arrin te te japi keto pika lot...do te thot se ka nje ndikim te thelle brenda teje...

 15. #15
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  asnjoni ...!!!!! e sigurt se ai qe te ben me qesh nuk te do ?!!!!!

 16. #16
  The King 10% Maska e RockStar
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  Nėn Hijen e Qerpikut Tėnd...!!!
  Postime
  20
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Te do ai qe nuk te ben te qash

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  varet per cf , ke i derdh lotet ... gjithsesi mbeshtetje ,eshte edhe gjesti i vogel i fshirjes se lotit...mjafton qe qe shkaktari mos te jet partneri ...dashuria ka shume menyra per tu shprehur.. eshte eveshtir te thuash se kush gjest e shpreh me shume e kush me pak.. keto gjera kuptohen nga detajet qe indetifikojn vet personin...

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  po kush te do ne ditet e sotme mo.....pfffffffffffffffffff vec vetja te do.....madje dhe ajo ndonjehere te le ne balte....

 19. #19
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  po kush te do ne ditet e sotme mo.....pfffffffffffffffffff vec vetja te do.....madje dhe ajo ndonjehere te le ne balte....
  hahahaha te duan motra te duan...eshte familja...jane njerzit e shtrenjte...ata qe na duan...por edhe njeriu i zemres na do...mbase nuk di ta shprehi sic do donim....por na do...

 20. #20
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ai qe te le te shfryhesh !!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Lotėt Dhe Efekti I Tyre Pozitiv!
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 14-08-2013, 11:43 PM
 2. Kripė....... nga lotėt e njeriut !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 10:51 AM
 3. Gjumi fshin kujtimet e kėqija
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 12:57 AM
 4. Nese vdekja fshin gjithcka, c'kuptim do i mbetej jetes?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 09:07 PM
 5. Qan lehtė? Ja si t’i fshehėsh lotėt
  Nga Altin111 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-11-2007, 06:03 PM