Femra e vlerėson mashkullin nėse ėshtė i duhuri pėr 3 minuta


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Femra e vlerėson mashkullin nėse ėshtė i duhuri pėr 3 minuta

  Receta Gatimi

  Njė studim tregon se njė femėr gjykon pėr njė mashkull nėse ėshtė i duhuri apo jo brenda tre minutash.
  Nuk mund ta gjykosh njė libėr nga kopertina. Por me femrat duket se ndodh pikėrisht kėshtu. Njė studim tregon se njė femėr gjykon pėr njė mashkull nėse ėshtė i duhuri apo jo brenda tre minutash.
  Femrat shohin nėse ai ėshtė ambicioz dhe si sillet mė tė tjerėt. Studimi ka pėrfshirė 3 mijė persona tė rritur. Gjithashtu nė studim thuhet se femrat nuk e ndėrrojnė mendimin e tyre pėr meshkujt, edhe pse iu ėshtė dashur vetėm 180 sekonda pėr tė arritur nė pėrfundim/Topnews.Al

 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Jo 3 minuta por as nje jete e tere nuk mjafton per te njohur dike, qofte ky mashkull apo femer.......
  Nese ka ndonje nenkuptim tjeter .....ndoshta
  Keto jane studime per te mare ndonje lek

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  varet nga situata Erik ..... ka pasur disa raste ku ne bised e siper me apo pa qellim e kan provokuar njeri tjetrin per ti nxjerr tipin .....

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  varet nga situata Erik ..... ka pasur disa raste ku ne bised e siper me apo pa qellim e kan provokuar njeri tjetrin per ti nxjerr tipin .....
  Ne se e pranojme kete atehere si i shpjegon ky studimi gjithe keto "thyerje zemrash", "ndarje", "lote"etj.
  Per tre min. nuk arrin te percaktosh se cfar rrobash ka veshur e jo me ta njohesh......

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  varet nga personat

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ja fusin kot ....

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Ja fusin kot ....
  ti asnje her nuk beson asgj

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  varet nga personat
  Shum e vertet moj zemer.. varet nga person ka till se jan shum impulsive dhe mund ti vlersosh qe ne minutat e par,po ka edhe till se jan shum te rezervuar ne atyr i them tinzak..

 9. #9
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Vetem femra pinguni e ka kete aftesi....femrat njerez nuk e zoterojne dot...te perdorin cfare metode te duan...mund te jetosh gjithe jeten me nje njeri...dhe vjen nje moment qe ti nuk e njeh me....jo ta njohesh brenda 3 minutave...eshte e pa mundur!....

 10. #10
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  s'ka shance hiq, e nqs une shtirem per 3 minuta me vlerson ashtu, a eshte vlersim tamon i drejt !!!

 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  U mjaftojne edhe 2 minuta

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  shume e veshtire per te qene e vertete.....ne ditet e sotme njeriu cdo dite nxjerr nga nje fytyre te re....saqe as ai nuk e di qe ne karakterin e tij ka kaq shume larmishmeri....

 13. #13
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  shume gri e paske perjetu ,ndodh edhe per 3 sec....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te dallojme mjaltin nese eshte natyral apo jo
  Nga eugjeni nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 31-01-2013, 11:02 PM
 2. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 08-04-2012, 03:49 PM
 3. Shiko nese telefoni juaj eshte valid
  Nga Kapsolli nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-09-2010, 11:13 PM
 4. Nėse vuani nga bulimia, terapia ėshtė....martesa!
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 04:10 PM
 5. Anomalia, 19-vjeē dhe nuk e di nėse ėshtė femėr apo mashkull
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-11-2007, 06:10 PM