Brabara Berlusconi dashurohet me Alexandre Pato


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Post Brabara Berlusconi dashurohet me Alexandre Pato

  Receta Gatimi

  sipas nje faqe interneti e specializuar per thashetheme, 'dagosip' po flitet per nje dashuri te re midis sulmuesit brazilian dhe barbara berlusconite biejes se presidenti te milanit. ne kete lajm citohet se prania e vazhdueshme e vajzes se presidenti ne shkallet e stadiummit sa her qe luan milani nuk ka te bej vetem me pergjesine e saje ne rolin e drejtueses se mardhenieve me publikun. por behet fjale edhe per nje flirt me paton. barab ka vetem pak dit qe eshte ndare nga i fejuar i saje. ne te njejten pozite gjendet edhe sulmuesi brazilian qe vetem para pak kohesh i ka dhen fund lidhjes se tije me aktoren braziliane stefani brito. keshtu qe pato nuk ka dhe shum arsye per ti then jo nje lidhje me vajzen e shefit.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po mir ka ber ca i mungon

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Duke e pare dite per dite tek skuadra e babait pse mos te dashurohet

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa e bukur qenka .

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  barbara_berlusconi_reference.jpgbritoto.jpgee bukur eshte. por bej nje krahasim me guruan qe kishte pato deri para pak ditesh. kush te del me bukur.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rubi: Unė, Berlusconi dhe lesbiket!!!
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-03-2011, 04:00 PM
 2. Allegri: Pato ka vetėm 21 vjet
  Nga ulkina nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 06:41 PM
 3. Gjyshja dashurohet me nipin e saj.
  Nga 3r1k0 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 03:29 PM
 4. Alexandre Pato
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-05-2010, 01:58 PM
 5. Berlusconi Trofe 2007
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-08-2007, 10:52 PM