Mashkulli Don Zhuan e femra Lavire!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Mashkulli Don Zhuan e femra Lavire!

  Receta Gatimi

  Pse kur mashkulli ka shumė dashnore e quajn Don Zhuan? ndėrsa Kur femra ka shum dashnorė e quajn lavire !

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  E po per femeren eshte shum e rend , Nuk arrin ta besh dallimin ?

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Intresant eshte kjo

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  dhe un qe vet jam femer kshu e mendoj...esht shum ndryshe per mashkullin , e sidomos me mentalitetin qe kemi ne

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Fakti mund te qendroj se femra nga natyra qe ka duhet te te jete gjithmon e joshur nga mashkulli! Dhe mbase syri/mendja/mentaliteti eshte mesuar i tille!

 6. #6
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Ndoshta sepse per nje femer eshte shume thjeshte te beje per vete shume meshkuj, ndersa mashkulli eshte si te thuash "shkathtesi" te kete shume femra, pasi shume femra refuzojne ne ditet e sotme, ndersa nje mashkull do ta pranonte shume lehte nje femer vetem per aventure...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sytė e njė femre/mashkulli !!
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-12-2014, 11:02 PM
 2. Mashkulli lind fėmijė.
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 10:13 PM
 3. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 13-02-2012, 03:06 PM
 4. 7 Difektet e nje mashkulli qe femra urren se tepermi
  Nga PinkPrincess nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 11:07 PM
 5. Berluskoni "Don Zhuan", shpenzoi 34 milionė euro pėr dhurata
  Nga lovee nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 08:01 PM