Kuptimi i Puthjeve!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Kuptimi i Puthjeve!

  Receta Gatimi

  ♥ ne duar : delikatese, embelsi ♥
  ♥ ne gushe : sh sh sh i dashuruar ♥
  ♥ ne balle: respekt ♥
  ♥ ne hunde: xhelozi ♥
  ♥ ne shpatulla: te deshiron ♥
  ♥ tek syte: kerkon falje per dicka ♥
  ♥ ne buze: te do shume shume ♥
  ♥ nje puthje e shkurter : nuk i pelqejne puthjet e tua ♥
  ♥ puthje e gjate: te do dhe mendon vetem per ty ne ate moment ♥
  ♥ puthje me gojen (mbyllur) : eshte pak i turpshem
  ♥ me goje (hapur): vdes per ty dhe eshte i fiksuar pas teje ♥
  ♥ puthje me force (kur ai-ajo te puth kur ti nuk do): vdes per ty ♥
  ♥ me sy mbyllur: te do shume dhe eshte romantik ♥
  ♥ me sy hapur: hec mo..te do
  ♥ kur te ledhaton floket: te adhuron
  ♥ puthje ne vesh: do qe ti kushtosh me shume kohe ♥
  ♥ nese "grricet"...: deshiron te flase me ty..per dicka qe do ta tregonte vetem ty sepse te do
  ♥ nese largohet ngadale: ne te vertete deshiron te rri akoma ♥
  ♥ nese te shtrengon duart: ka nevoje per ty ♥
  ♥ nese i gjuan : ka te drejte te te puthe!! (dhe mos e refuzo) ♥
  ♥ nese te kafshon buzet nderkohe qe te puth: do qe te jesh vetem i tij/a ! ♥

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Per te gjithe listen votoj te fundit shume sensuale...

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahha mua me pelqen edhe e 2ta ))

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  uuu tek e dyta un kam shum po shuum guxhuliii

  per kto te tje un ua u kam dit ndryshe kuptimin

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Te gusha te gjithe kane guxhuli - por puthja ne koke ēnenkuptohet?

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahhaha dhe un shuuuuuuuum fareee sduroj dot

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Te gusha te gjithe kane guxhuli - por puthja ne koke ēnenkuptohet?
  varet reni kan shum qe nuk kan .. po un njeher jam keq fare ..... kte puthjen ne kok nuk e di ....

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa per puthjen ne koke, pas nje kerkimi te shkurter shume mendojne se eshte nje "Te kam shume xhan"

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Kuptimi i puthjeve & gjesteve te ndryshme tek ciftet

  Puthja ne dor - Respekt

  Puthja ne ball-Dashuri e perjetshme

  Puthja ne buz-Dashuri

  Puthja me sy te mbyllur-Dashuri e zjart

  Puthja ne supe-Emocion

  Puthja ne faqe-Shoqri

  Nese vajza ja mshon djalit shuplak-Ai ka te drejt qe ta puth

  Pickim-Deshiron te thot diqka

  Kersitja e gishtave-Jam ne disponim

  Nese ta zgjat doren e para-Shpreh dashuri

  Kollitja-Te dua

  Nese i mbyll syt-Te don me zemer

  Nese e ven gishtin ne goj-Deshiron puthje

  Nese kafshon buzen-Eshte xheloze

  Shiqimi ne sy-Te don e don

  Nese e lavdron veten-Eshte krye lart

  Timi ne fytytr-Lyp puthje

  Vajza i afrohet djalit-Ai ka te drejt ti jap varg puthjesh

  Vendosja e dores ne ball-Nuk te don

  Shtrengimi dores-Deshiron te kalosh me te

  Shiqimi i gjat ne sy-Te don vetem ty

  Ledhatimi i flokve-Te don vetem ty

  Nxerja e gjuhes-Me puth menjher

  Shkelja ne kemb-Shpreh dashuri

  Ngritja e vetullave-Ame dashuron

  Loja me unaz-Te kam enderuar

  Trendafili kuq-Dashuri

  Lulja e bardh-Tradhti

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  BObobo po mendoja dicka qe po me vjen shum per te qeshur

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  1.Ta puthėsh nė dorė... do tė thotė; Unė tė adhuroj.
  2. Ta puthėsh nė faqe... do tė thotė; Dua vetėm tė jemi miq.

  3. Ta puthėsh nė qafė... do tė thotė; Unė tė dėshiroj.

  4. Ta puthėsh nė buzė... do tė thotė; Tė dua.

  5. Ta puthėsh nė vesh... do tė thotė; Vetėm lozi me ty.

  6. Ta puthėsh kudoqoftė tjetėr... do tė thotė; tė mos kujdesesh pėr tė.

  7. Ta shikosh nė sy.. do tė thotė; mė puth.

  8. Tė lozėsh me flokėt e partnerit... do tė thotė; Smund tė jetoj pa ty.

  9. Duart nė bel... do tė thotė; Tė dua aq shumė sa qė s'mund tė t'lė tė shkosh.  Tre hapa

  1. Vajza: Nė
  se ndonjė djal sillet ftohtė me ju, nxejani njė flakaresh!

  2. Djema: Nėse ndonjė vajzė ua mėshon flakaresh, putheni.

  3. Djema dhe vajza: Mbyllni sytė kur putheni, ėshtė gjė e vrazhdė tė zgurdullosh
  sytė.

 12. #12
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  puthja ne duar eshte fantastike...me len gjithmone pa fjale!

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ♥ ne buze: te do shume shume ♥


 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  nese i gjuan : ka te drejte te te puthe!! (dhe mos e refuzo) ♥

  Nese e gjuaj,ha dru nese e bene prap..s'ka shanse!

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ♥ nese te kafshon buzet nderkohe qe te puth: do qe te jesh vetem i tij/a ! ♥

  Kliko Kėtu: http://www.lirenti.com/threads/12567...#ixzz2b8SNo5fs
  lkjo po eshte e bukur

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ouu ouu...? shife shife

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kuptimi i jetes
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 27-10-2013, 09:54 PM
 2. " Jeta dhe kuptimi i saj ! "
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 11-04-2013, 09:15 PM
 3. Lojrat e Puthjeve!....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 07:34 PM
 4. Kalendarėt, prejardhja dhe kuptimi i 12 muajve
  Nga kuklla nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-12-2007, 04:55 PM
 5. Kuptimi i IP Adreses
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-11-2007, 03:18 PM