Ne syte e tu shoh...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 13 FillimiFillimi 12345678910 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 252
 1. #81
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Receta Gatimi

  hahahahahahahahahha ka frik nga rreziku,dhe luan vetem, aty ku c'do gje ofrohet thjesht nje loj,

  se di personi siper qe,aty ku rreziku eshte me i larte,loja behet magjepsese..........ne rast se fiton gjithmone!,hahahahahha

 2. #82
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahahahaa se kuptove ...hahahahaa

  une thashe qe shoh jo rrezik........rrezikun e mar une persiper ..hahahahaaaaa kaptove oj cuce...hahahahaaaaaaaaa

 3. #83
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nuk sheh rrezik, aaaaaaaaaaaaaa

  hahahahahhahahahahahah epo te sygjeroj ose te keshilloj qe,hap syt,aty ku nuk e pret rrezikun eshte me i madhe..........

 4. #84
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  parrezikshmeri.......nese po le te me ndodhe ....hahahahahahahaaaaaaaaa ueeeeeeee sa kam qesh....

 5. #85
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  vuan nga imagjinata e theksuar personi siper,hahahahahhahahahahah

  ne syt e tij shoh endrra me sy hapur,hahahahahhahahhahaa

 6. #86
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahahahahahahahaaaaaaaaaa .........edhe naten biles...hhahahaaaa

  shoh nje qetesi ...edhe kur nxehet.....hahahahaaaaa

 7. #87
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahahhahahahaha

  se nuk ndalet perpara asgjeje.........deri sa te shkoj atje ku do..........

  i kam thene ndalu trim...........trimi eci dhe..........dhe cfare ndodhi.....?..........i ra murit me koke,hahahahahahah,jo qe nuk fiton dot,por e ka betejn e humnbur qe kur e filloi,hahahahahahah

 8. #88
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahaaa ,ama murit ja fiku cigaren....hahahahahaaaa..skam humbur asnjehere .....te pakten barazimin e kam ne xhep....hahahahaaa

  shoh ujin e ftohte.......

 9. #89
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  epo mire se ka gjithmone nje here te pare humbjeje,dhe ti,provoje njehere se nuk ka vdekur njeri nga humbja,hahahahahahah

  i pelqen barazimi............o trim ne luften me trimeresha..........nuk egziston kjo fjale.......se te vrasin me pulpel e se ndjen hic,hahahahahahhahahah

 10. #90
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  vlonjaten qe nxehet....e humbet luften.......hahahahahahahaaaaaaaa...ske ci ben loje nervash.......hahahahahaa

 11. #91
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ku ke pare vlonjate qe humbet luften ti eeeeeeeeeeeeeeeeeee?..hahahahahahahah

  e nis luften..........luan..........e hedh e pret si di vete..........vlonjatja

  ndersa ti.......ne syt e tu...........humbje loje,dhe e ke te qarte si uji qe pi,hahahahahahahhahahahahahah

 12. #92
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  plot kam pare ....hahahhaaaaa nje nder ta je edhe ti hahahahahahahahaaaaaaa

 13. #93
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  kush tiiiiiiiiiiiiiiii?.............eeeeeeeeeeeeeeeeee? ..............

  hahahahahahahahahahahah

 14. #94
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  bukurine qe rrezaton kur buzeqesh.............hahahahahahahahaaaaa

 15. #95
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  bukurine qe rrezaton kur buzeqesh.............hahahahahahahahaaaaa
  pse duket thua?..........ne fakt po,ky roja i shkolles ka nja dy ore te mira qe me sheh nga dritarje,hahahahahahahhahahahahahahhahahahhaha

 16. #96
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahahahaaaaa ,ruje mos ta shkelin nxenesit kur te dalin nga mesimi.....hahahahahahahaaaaaa

 17. #97
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahahahah s'ka se si,ma ka dhene nena natyre,dhe e shfrytezoj sa te mundem,hahahahahahhah

 18. #98
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ditare ,stilolapsa,fletore,nxenes ,dije ,kulture..........dhe rojen qe rrezohet..duke te pare..hhahahahahaaaaaaaaa

 19. #99
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahahahahahhahahahahahahahahhahaha sa kam qeshur,hahahahahahhaha

 20. #100
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ne syt tu prit te shikoj me mir ueeeeeeeeeee shof Jenifer lopez(ama te lutem ta ruash mir per renin se ke qef)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Njerezit rinjihen nga syte
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-07-2013, 04:54 PM
 2. Ku ju shkojnė sytė...
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 06:49 PM
 3. Si te kujdesemi per syte
  Nga ulkina nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 08:17 PM
 4. Syte e saj - Galeri me foto
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 11:50 PM
 5. truk per syte
  Nga kuklla nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-09-2008, 03:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė