Ne syte e tu shoh...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 13 nga 13 FillimiFillimi ... 38910111213
Rezultatet nga 241 deri tek 252 prej 252
 1. #241
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Receta Gatimi

  shikoj nje dimer te acart

 2. #242
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sesht syri i aurores....se aurora vet ka then qe i kam te zinj olsi

  ne syt e tu shoh shiun qe bie pertej xhamit te dritares
  he moj e shikon qe esht syri saj? sme genjejn syt mua labe, ja njo mir syt hahaha

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahhaha motra mund te te bind se eshte jo 100 % por 100000 % eshte syri im...thjesht kam ndryshuar ngjyrat...eshte nje program qe e bene te mundur kete...nese do prova...ti jap ne c'do moment....hahahahha eshte syri im motra...se nuk ka njeri me sy te kuq hahahhaa....une ne kete fotot thjesht i kam skuqur pak...

  te zinje i kam...por ketu i kam bere te kuq....

  hahahaha lere se e ka nga xhelozia labja hahaha

 3. #243
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahaha ja olsi me kupton mua ncncnc
  kaq shum shpjegime per nje shaka moj aurora .....vajtem 2 vjet qe njihemi...ste falet kjo jo

 4. #244
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  oooooooooo c'me vdiqet....doni dru ju te dy....po thuaj qe jam cik pa qejf...po e le per here tjeter....hahahahha

 5. #245
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shikoj sy gri

 6. #246
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  veten dmth pasqyrohem un

 7. #247
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  asnjegje nuk shikoj

 8. #248
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Mungesat e bera ne forum...

 9. #249
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  shoh nje mal me rroba per te hekuros

 10. #250
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shof vetem haha

 11. #251
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  shoh ca lesh te verdha

 12. #252
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  shoh ca lesh te verdha
  kan ndryshuar tani po erresohen icik hahahah

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 13 nga 13 FillimiFillimi ... 38910111213

Tema tė ngjashme

 1. Njerezit rinjihen nga syte
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-07-2013, 04:54 PM
 2. Ku ju shkojnė sytė...
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 06:49 PM
 3. Si te kujdesemi per syte
  Nga ulkina nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 08:17 PM
 4. Syte e saj - Galeri me foto
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 11:50 PM
 5. truk per syte
  Nga kuklla nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-09-2008, 03:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė