Mohon se ėshtė shqiptare,deklaron se eshte meksikane


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  K.O Mohon se ėshtė shqiptare,deklaron se eshte meksikane

  Receta Gatimi

  Greqi-Ka mohuar dhe vazhdon tė mohojė se ėshtė shqipatre ,23 vjeēarja Eleni Fureira,babai i sė cilės ėshtė nga Fieri ,ndėsa nėna e saj ėshtė vllehe nga Vlora.SHIKONI SI KA QENĖ DHE SI ĖSHTĖ.

  Brenda shtatė muajve,emigrantja shqiptare qė mohon se ėshtė shqiptare,ka mundur tė bėjė qė tė gjithė tė merren vetėm me atė,edhe pse ėshtė vetėm 23 vjeē.Fjala ėshtė pėr 23-vjeēaren Eleni Fureira,e cila dha njė intervistė nė revistėn “Down Town” dhe foli pėr gjithēka!
  “Mė duket sikur jam duke fluturuar!.Kohėt e fundit po jetoj ėndrrėn time ,ashtu si unė e doja”tha Eleni ,e cila nuk ngurron tė flasi pėr one night stands dhe tradhėtinė.”Nuk mė pėlqejnė lidhje tė tilla” thotė ajo pėr lidhjet erotike tė njė nate dhe vazhdon duke thėnė se “ qė tė pranoj tė shkoj nė krevat me njė burrė,do tė thotė se ai mė pėlqen shumė.Asnjėherė nuk do tė shkoja me dikė nė krevat vetėm e vetėm pėr tė bėrė seks”.
  Emigrantja shqiptare,e cila theksojmė se nuk e ka pranuar asnjėherė se ėshtė shqiptare,pranon tradhėtinė nė dashurin e saj!”Do t’ju gėnjeja nėse thosha jo.Tė gjithė ne e kemi bėrė tradhėtinė.Nėse do dikė dhe je e dashuruar ,atėherė e fal dhe i jep njė shans tė dytė.E kam bėrė edhe unė nė tė kaluarėn”tha ajo dhe pranon se e kanė tradhėtuar ,por e ka mėsuar shumė me vonesė.
  Duke folur pėr origjinėn e saj,pėr faktin se ajo vetė deklaron se i ka rrėnjėt nga Meksika dhe disa tė tjerė thonė se ajo ėshtė shqiptare,Eleni tha:”Unė qesh me tė gjitha ato qė thuhen pėr mua.Fillimisht them “pse ta hajė dreqi?”,unė nuk kam lėnduar askėnd!”.Nė kėto raste njeriu rri e mendon se ata njerėz kanė njė farė interesi.Atėherė unė i falenderoj qė merren me mua,sepse mė bėjnė qė unė tė ekzistoj.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  tek ajo qe kam postuar ka nja 2 -3 fjali qe nuk kan lidhje me temen , por nuk i hoqa , per ta par me te kompletuar figuren e ksaj te pa fytyre qe guxon te mohoj origjinen e saj

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Keshtu jan keto per fam

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  nuk eshte as e para, e as e fundit qe ben nje gje te tille.......
  Sic e thote edhe ajo vete, per te ka rendesi qe eshte ne qender te vemendjes.....

 5. #5
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  No coments > : (

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ... pfffffff bobooo kur kan dhe kto goj te flasin ..........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte problemi kryesor i Rinise Shqiptare
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-09-2014, 10:30 PM
 2. Logo e Microsoft nuk eshte e re! Ajo eshte e vitit 1995
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:42 PM
 3. Si tė aktivizojme windowsin mbasi eshte zbuluar qe eshte kopje
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 12:40 PM
 4. A ėshtė duke e ndaluar Yahoo-ja Del.ici.us? Pėrgjigjja ėshtė po
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-12-2010, 11:32 PM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2007, 11:45 PM