Zuckerberg: Pothuajse nuk reklamohemi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post Zuckerberg: Pothuajse nuk reklamohemi

  Receta Gatimi


  Rregullat e zakonshme pėr avancim nė karrierė zakonisht janė monotone. Kėshilla standarde, paraqituni nė kohė, punoni tetė orė aq sa iu paguajnė... Asnjė rregull nuk ėshtė e rrėnjosur, e po na vijnė kohė kur avancimi kėrkon edhe rrezikim.

  Si themelues i Facebook, Mark Zuckerberg ka krijuar shėrbimin mė tė popullarizuar nė internet. Si president dhe drejtor i rrjetit Facebook, mėnyra e tij e udhėheqjes kreative edhe do tė mbajė Facebookun nė maje edhe gjatė viteve tė ardhshme.

  Kur merret parasysh rritja e pabesueshme e popullaritetit tė Facebookut, shumė njerėz ishin pyetur nėse kjo kompani mund tė pėrfitojė mė shumė.

  Nė njė intervistė pėr Wired.com, Mark ka pranuar se disa gjėra tė thjeshta kanė mundur tė bėhen dhe tė sjellin mė shumė para.

  “Pothuajse nuk reklamohemi”, ka thėnė Zuckerberg.

  “Por nuk jemi tė tillė. Fitojmė shumė para’, ka shtuar ai.

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  opo hallall ky miku e ka ne terezi ......... !!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zuckerberg ha ushqim 3 euro!
  Nga smocking2 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 08:27 PM
 2. Mark Zuckerberg s'di tė vishet?!
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-01-2011, 05:45 PM
 3. Zuckerberg jep pasurinė e tij pėr bamirėsi
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 12:47 PM
 4. Mark Zuckerberg paraqitet nė The Simpsons
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-10-2010, 08:12 PM
 5. HTC pothuajse dyfishon profitin
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-10-2010, 03:23 PM