Shqiptarja fiton “Next Top Model 2″ nė Greqi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Shqiptarja fiton “Next Top Model 2″ nė Greqi

  Receta Gatimi

  ATHINE- ”Jam shqiptare dhe kurre nuk e kam fshehur kete fakt – kėshtu ėshtė shprehur per mediat 17 vjecarja shqiptare Sidorela Toli, vajza e cila u shpall fituese e konkursit “Next Top model 2” ne Greqi.
  Bukuroshja shqiptare Sidorela Toli, nje nga kandidatet mė tė favorizuara ne kete show, bėhet shqiptarja e parė qė vlerėsohet me nje cmim te tille nė spektaklet e zhvilluara nė Greqi.
  E ardhur ne kete vend qe ne moshen 2 vjecare, Sidorela meson ne vitin e tretė tė liceut, qe duket se duhet ta perserise pėr shkak tė mungesave nga angazhimi nė spektakėl, por edhe pėr shkak tė ofertave tė punės qė i kanė ardhur menjėherė pas pėrfundimit tė tij.
  Me njė valixhe plot me ėndrra dhe njė fytyrė plot hir dhe bukuri, Sidorela fitoi jo vetėm votat por edhe zemrat e jurisė sė rreptė tė Next Top model 2, nje show qė zhvillohet ne televizionin “Antena”, kanali me i madh televiziv ne Greqi.
  Falė bukurisė sė “Hirushes”, siē e quajnė tė gjithe dhe aftėsisė pėr t’u transformuar para aparatit fotografik, harmonizuar keto me inteligjencen e saj, Sidorela preu biletėn pėr udhėtimin qė aq shumė e dėshironte nė botėn joshėse tė modės.

 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ketu jane disa foto te sidoreles para se te shpallej fituese ....ne ate kohe njihej me emrin Sindi Sidorela
  Ketu eshte momenti kur shpallet fituese.


 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Po jemi te mire ne, ate qe e kemi e kemi, sna e mohon dot njeri...

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kete e njof un e kam pas komshije

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lenovo me model tė ri pėr gejmerė
  Nga abdullah92 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-02-2012, 05:50 PM
 2. YouTube miraton model tė parapagimit
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-12-2009, 08:28 PM
 3. Model i ri i kamerės sė xhepit nga Creative
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 12:48 PM
 4. Nenen e kam model per jeten
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 12:59 AM