Fustana Mbremjesh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 5 FillimiFillimi 12345
Rezultatet nga 81 deri tek 83 prej 83
 1. #81
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

 2. #82
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  jane te gjithe te bukur kur i shikon, por varet se cte shkon ne trup...mua me pelqejne te gjithe...ai i vercace eshte yll fare....

 3. #83
  EXTREMI Maska e ani milan
  Anėtarėsimi
  Jul 2012
  Vendndodhja
  ELBASAN ALBANIA
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Sshume te bukura sikur vishet najhere keq sheri hill. Ka lezet dhe me rroba koti ta veshesh. Sidomos ky i ziu me lule shume i bukur.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 5 FillimiFillimi 12345

Etiketat pėr kėtė Temė