Larg cdo gjeje...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Larg cdo gjeje...

  Receta Gatimi

  se sado larg te jene njerezit zemra nuk harron. Dikush harron nese do vet
  ju cfar mendoni sa vlen kjo thenje?

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  erinaa ke te drejt neqoftese vertet e do ndjen per te sado larg e ke e gjen kohen qoft edhe per te folur .......

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ehh , e vertet esht kjo shprehje , qe kush te do nuk te harron , pavarsisht largesis
  por esht edhe kjo shprehja tjeter "Larg syve larg zemres"

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare gjeje Nuk mund ti Rezistoni?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 19-03-2015, 10:11 AM
 2. Si ti kthej (gjeje)fotot e humbura (fshira)
  Nga laburist nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 10:50 AM
 3. Mirė se ju gjejė
  Nga Shaban Cakolli nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-09-2010, 09:33 AM
 4. Kengetaret 'larg' te nxehtit pervelues
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-07-2009, 12:33 AM
 5. Ku munde te gjeje drive per .. Blackberry .. 8310..
  Nga bledi1 nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-04-2009, 12:20 AM