Fustane Nuserie


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 38 prej 38
 1. #21
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  Fustane per nuset
 2. #22
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum shum te bukur sidomos ata ne fillim

 3. #23
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  [IMG][/IMG]
  thjesht fantastik...!

 4. #24
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin


  shume klassssss

 5. #25
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

 6. #26

 7. #27
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  sa i bukur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  kam shum qejf te vesh fustan te bardh !!

 8. #28
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sa i bukur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  kam shum qejf te vesh fustan te bardh !!
  edhe mua labe me pelqeu shuuuuuuuuuuuuuuuuume,
  shuuuuuume klas ky,fantastik,dhe floket e saj me pelqejne shume

 9. #29
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kta lloj fustanesh me pelqejn shum se ta nxjerrin trupin si siren
  esht fantastik........dhe pse fustani im i endrrave ka nja 2 ndryshime te vogla nga ky

 10. #30
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kta lloj fustanesh me pelqejn shum se ta nxjerrin trupin si siren
  esht fantastik........dhe pse fustani im i endrrave ka nja 2 ndryshime te vogla nga ky
  edhe mua shume,do dukej me i bukur pa ato palet,thjesht i drejt!.........super fantastik besoj!

 11. #31
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

 12. #32
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ehhh fustan te bukur kisha vet un per ballo

 13. #33
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  ehhh fustan te bukur kisha vet un per ballo
  dhe sma ke treguar mua ??????? turp te te vij
  me nis me vrap nje foto...se te mbyta

 14. #34
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hahaha prit ta derg ne mesazh

 15. #35
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  hahaha prit ta derg ne mesazh
  Iiii shif kjo , po neve moj, nuk do na e tregosh ?????


  59.jpg robe-de-mariee-8.jpg
  t142009-f.jpg t142002-f.jpg

 16. #36
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Iiii shif kjo , po neve moj, nuk do na e tregosh ?????


  59.jpg robe-de-mariee-8.jpg
  t142009-f.jpg t142002-f.jpg

  ok ok Mima se po ta tregoj dhe ty

 17. #37
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  uaaau shume te bukura, do mare 2 nga keto

  ps.per femrat e kame llafin

 18. #38

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Fustane mbremjeje per festat 2013
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2012, 03:17 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 05:21 PM
 3. Ja cilat fustane barten kėtė verė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-06-2011, 10:34 PM
 4. Fustane moderne pėr maturėn
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 09-06-2011, 08:50 PM
 5. Fustane magji nė mbrėmjen Gala pėr nder te Alexander McQueen
  Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-05-2011, 02:55 PM