Fustane Nuserie


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 38
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Fustane Nuserie

  Receta Gatimi 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga lovee Lexo postimin


  nje till dot deshiroja ta kem nje dit!i pari fare..superrrrrrrr

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  nje till dot deshiroja ta kem nje dit!i pari fare..superrrrrrrr
  a ke vendos mu martua me mir rri keshtu siq je mi ahahhahhahha

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga lovee Lexo postimin
  a ke vendos mu martua me mir rri keshtu siq je mi ahahhahhahha
  uuu po pse nuk eshte mir te martohesh a!![IMG][/IMG]

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  [IMG][/IMG]

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0


 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0


 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ahhhhhhhh sa te bukuuuur ^__________________^

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Fustane nusėrie

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  wowowowowwowowowow super

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0 17. #17
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  I'm looking for... 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa te bukur

 19. #19
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  sa te bukur
  po vertet, por hajde gjeji kto!

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ditixx Lexo postimin
  po vertet, por hajde gjeji kto!
  se besoj se eshte veshtir per ti siguru , ke stiliste sa te duash qe mund ta bejn nje fustan till,goca e tezes tim 500 euro ka porosit nje fustan nusrije te nje stiliste ketu !vetem leku eshte ne pytje .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Fustane mbremjeje per festat 2013
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2012, 03:17 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 05:21 PM
 3. Ja cilat fustane barten kėtė verė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-06-2011, 10:34 PM
 4. Fustane moderne pėr maturėn
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 09-06-2011, 08:50 PM
 5. Fustane magji nė mbrėmjen Gala pėr nder te Alexander McQueen
  Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-05-2011, 02:55 PM