Si te ri-marr llogarine time ne Facebook??!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e eri11
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  albany
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Si te ri-marr llogarine time ne Facebook??!

  Receta Gatimi

  si mund te rimarr nje adrese facebook sepse ma kan vjedhur edhe adresen e facobook por edhe te msn_se.a kam mundesi qe ta marr prap kte adrese.ju lutem me ndihmoni.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mire se vjen Eri!

  Ne radhe te pare forumi kerkon qe ju te prezantoheni!

  Per sa i perket llogaris tuaj ju duhet te provoni nje here hapat e rekuperimit nga adresa email.

  Tek kjo adrese: https://www.facebook.com/recover.php ke 3 mundesi per te rrimarr llogarine.  nese keto nuk funksionojne shko tek http://www.facebook.com/help dhe shiko kategorine perkatese per te raportuar ate llogari qe ju kane marre.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Internet: Si te lidhim llogarine e Forumit me profilin e Facebook
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-04-2012, 07:07 PM
 2. Kujdes nga virusi qė vjedh llogarinė e “Facebook”
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2012, 01:37 AM
 3. Hakerėt thyejnė llogarinė e Mark Zuckerberg
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-01-2011, 03:02 PM
 4. Plaēkit shtėpinė pėr tė kontrolluar llogarinė e Facebookut
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 09:27 PM
 5. Shqiperine e ka marr lumi
  Nga tare nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-03-2009, 09:44 PM