Facebook vendosi: Like bėhet Share


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post Facebook vendosi: Like bėhet Share

  Receta Gatimi


  Pas disa muajsh mendimesh Facebook megjithatė ka vendosur pėr ndryshim prandaj opsionit “Like” i ka shtuar karakteristikat themelore tė opsionit “Share”.

  Mė fjalė tjera, tani kur tė klikoni nė “Like” apo “Pėlqej” nė profilin tuaj do tė paraqitet krejt prapavija e asaj qė keni bėrė “Like” mė herėt, e menjėherė nėn tė do tė mund tė vendosni edhe komentin.

  Nė fakt, nė Facebook kanė vėrejtur se opsioni “Pėlqej” nuk ka qenė nxitėse sa duhet dhe tek pėrdoruesit ka mbetur pothuajse pa u vėrejtur, dhe mė kėtė hap ata do tė ndryshojnė kėtė gjė.

  “Facebook edhe mė tutje do tė mbėshtesė opsionin ‘Share’, mirėpo tani hapin pėrpara e kemi opsionin ‘Like”'', ka thėnė zėdhėnėsja Malorie Lucich.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk besoj se FB do te ndryshoj fjalen LIKE! kjo fjale e beri sh popullor!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 2012: Facebook bėhet gati pėr 1 miliard pėrdorues
  Nga gjendar nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-01-2012, 08:33 PM
 2. Vendosi tė vrapojė kėmbėzbathur rreth SHBA-ve
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 07:43 PM
 3. Facebook bėhet me konkurrent
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-07-2009, 10:59 AM
 4. Vendosi Password CD-ve
  Nga Design nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-05-2009, 06:38 AM