Ja fotografia e vdekjes...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Ja fotografia e vdekjes...

  Receta Gatimi

  Fotografisti i njohur Walter Schels ka hapur nė Londėr ekspozitėn me emrin "Jeta para vdekjes". Nė ekspozitėn e tij, ai ka pėrdorur modele tė cilėt kanė vuajtur nga sėmundje vdekjeprurėse. Fotografitė janė bėrė shumė pak para dhe pas vdekjes. Walter Schels arsyen e kėsaj ekspozite e ka pėrshkruar kėshtu: "Kur njeriu arrin nė fund, ai ēlirohet nga tė gjitha gėnjeshtrat dhe bėhet mė i sinqertė se asnjėherė mė parė. Unė si fotografist, dėshiroja qė tė fotografoja ato fytyra "nė tė cilat nuk ka mė shenja gėnjeshtrash". Ja ato Fotografit...
 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9


 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9


 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me pelqen shume fotografia, por ky lloj stili me fut ne trishtim!!! Urime per ekspoziten ketij fotografi!

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Me pelqen shume fotografia, por ky lloj stili me fut ne trishtim!!! Urime per ekspoziten ketij fotografi!
  pse mo trishtim un shof se paku 4 persona ne muaj te vdkur hahaahahahahahahahahahaha pufffffffffff

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  uaaaaaaaaaaaaaa trishtim...

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Epo te punosh ne spital ēfare nuk shef!

  Gjithesesi jam i apasionuar pas fotografise still life, sport, natyre qe jane komplet ndryshe nga Jeta para vdekjes!

  Dhe pse keto foto bardhe e zi tregojne shume gjera mbi ato rrudha, mbi floket e bardhe! Por gustot jane gusto!

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  BOh nuk do isha futur kurr tek ajo ekspozista

 9. #9
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  kjo ta futka frigen heheh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fotografia qe mbani ne portofol?
  Nga smocking2 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 18-08-2012, 08:57 PM
 2. Ja dhe fotografia qe Photoshop cs6 ka perdorur si imazh
  Nga argent nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-08-2012, 06:22 PM
 3. Fotografia juaj ne filmin Avatar!
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-05-2010, 10:24 PM
 4. Fotografia e parė e postuar nė internet (1992)
  Nga The End nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-08-2009, 04:54 PM
 5. Natyra e Zmadhuar - Fotografia Macro
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-10-2008, 07:22 PM