Bebja pijanece – VIDEO


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Bebja pijanece – VIDEO

  Receta Gatimi

  Njė trajler tė shkurter nga filmi “Las Plamas” tė regjisorit suedez Johan Niholm, ku ai bėn njė paralele interesante tė sjelljes tė njė moshuari pijanec dhe njė bebjeje…

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  HEhehe i bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Femrat me pijanece se meshkujt
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2012, 01:29 PM
 2. Bebja lind me dhėmbė
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 05:45 PM
 3. Bebja “Rambo” qė stėrvitet pėr betejė
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-12-2010, 01:46 PM
 4. Shimpanzeja pijanece dėrgohet nė rehabilitim
  Nga Enkelejda_24 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-03-2010, 02:34 PM
 5. Itali : Bebja e pare lind shqiptare
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-01-2008, 09:52 PM