Google ridizajnon profilin personal


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post Google ridizajnon profilin personal

  Receta Gatimi


  Google ka ridizajnuar faqet e profileve (Google Profile) nė tė cilat tė gjithė pėrdoruesit e Gmail mund t’i plotėsojnė me fotografi dhe informacion pėr ta.

  Nėse vendosni qė profili i juaj tė jetė i dukshėm pėr tė gjithė, atėherė ai do tė jetė nė rezultatet e “Google search” nėse dikush kėrkon emrin tuaj, gjė qė ėshtė e rėndėsishme pėr reklamimin tuaj personal

  Profili i ri duket paksa i ngjashėm me info-faqen nė profilin tuaj nė Facebook, me fotografinė tuaj nė skajin e sipėrm tė majtė, informatat tuaja bazė nėn tė, ndėrsa pjesėn mė tė madhe tė faqes e mbushin fotografitė tjera dhe informatat mė tė detajuara nė lidhje me profesionin, punėsimin, edukimin etj.

  Dizajni i ri nuk ėshtė ‘revolucionar’, por ėshtė shumė mė i mirė se i mėparshmi dhe ofron informacionin e duhur.


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bukur mua me pelqen

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mua nuk me qenka azhornuar akoma: http://www.google.com/profiles

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Citroėn ridizajnon limuzinėn dhe karavanin C5
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-10-2010, 09:49 PM
 2. Si te hap nje web personal?
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 11:34 AM
 3. YouTube sėrish ridizajnon faqen
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-08-2010, 09:19 PM
 4. Google ridizajnon makinėn e vet tė kėrkimit
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-11-2009, 03:58 PM
 5. Rekord personal i kryeministrit Berisha nė not
  Nga Erlindi nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-08-2009, 09:24 PM