Receta Gatimi

Marredhenia juaj me prinderit?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12

  Marredhenia juaj me prinderit?

  Ato qe gjithmone na gjenden prane, ne te mire e ne te keq, ne gezim e hidherim, sigurisht qe jane perhere prinderit. Megjithate, marredheniet me to ndryshojne shpesh tek rinia e sotme. Shume prej tyre jane te afert dhe shume te tjere jo.

  Cila eshte marredhenia juaj me prinderit?
  Flisni hapur me to per cdo gje?

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Me nanen e qoj si mas miri edhe pse ka1her ndodh naj keqkuptim apet mir osht

  e me baben kurrqysh se qojsha !

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  shpesh me mamin flas hapur por ka disa gjera qe me bejn te nguroj ................

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  me babin shkoj shuum mir , megjithse ndonjeher kur e puth me thot "heee bjeri shkurt , sa lek te duhen " ...

  me mamin gjerat jan cik me ndryshe ...kur kam qen e vogel njeher , un kisha epitetin "problemi i shpis " ,tani shkojm mir , po jo si shoqe...

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  shume te hapur me te dy me raport fantastik ska ku vete me!

 6. #6
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  une shkoj shume mire me mamin, ndersa me babin eehhh...mire shkoj dhe me ate vetem se ndonjeher gerricet i cik si shume e sme pelqen...

 7. #7
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  shume te hapur me te dy me raport fantastik ska ku vete me!
  cun mami i thojne kesaj ppppppppp

 8. #8
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  un ??? he une !!!!! se dije..... dicka nga te gjitha !!!!!

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  une shkoj shume mire me mamin, ndersa me babin eehhh...mire shkoj dhe me ate vetem se ndonjeher gerricet i cik si shume e sme pelqen...
  zakonisht vajzat shkojn me babin e djemt me mamin !

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nje raport Prinder femij

 11. #11
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  shume mire me te dy,kam prindrit me te mire ne bot

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  .....,kam prindrit me te mire ne bot
  them se cdo femij kshu mendon per prindrit e tij

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  cun mami i thojne kesaj ppppppppp
  E thua ti po me pyet mua

 14. #14
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  them se cdo femij kshu mendon per prindrit e tij
  Shume normale

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Letra e nje femije per prinderit e tij!
  Nga EMAUS nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-02-2013, 08:11 PM
 2. Angli, prindėrit preferojnė shkollėn… shqiptare
  Nga vaaldr1n nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-09-2011, 02:10 PM
 3. Temperatura e lartė, udhėzimet pėr prindėrit
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-07-2010, 09:36 AM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-12-2009, 08:06 PM
 5. Vendos prindėrit nė shitje
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:12 PM