Receta Gatimi

Cili eshte kengetari(ja) juaj e preferuar ??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 44
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Cili eshte kengetari(ja) juaj e preferuar ??

  Cili eshte kengetari(ja) juaj e preferuar ??

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  Tash un ngoj RAP - HIPHOP , e t`preferumit jon Rebel a.k.a Unikkatil, tani edhe do tjer n`TBA... spi ceki se bohen shum

  e kshtu muzik tjeter, ka do qe knojn mir, po zakonisht s`ngoj muzik tjeter

 3. #3
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  stero mike, going through , stavento , noizy, linkin park, nana , eminem , justin timberlake , huga flame , nesli , fabri fibra , sanjuro, professional sinnerz , nebma , produkt 28 , pitbull , david guetta , bussanter , inna , alex velea , drake , b.o.b. timbaland, nelly , lil wayne, usher, jay sean , the game , bon jovi ,kanye west , tns , isoropistis, nivo , massari, clydee , yje te panjohur ,acon , rihanna , beyonce , jlo , pink , shaggy , sean paul , DMX, 2 pac, morandi , ME FAL POR NUK MUNDEM TE ZJEDH ME TE MIRIN , KETO MUNDEM TE NDAJ nga EMRAT E TJERE QE NUK KAM SHKRUAJTUR JANE TE GJITH SHUME TE MIRE

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Ka shuuuuuuuuuuuuuume

  Po Gigi d'alessio me pelqen shume.................


 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Tash un ngoj RAP - HIPHOP , e t`preferumit jon Rebel a.k.a Unikkatil, tani edhe do tjer n`TBA... spi ceki se bohen shum

  e kshtu muzik tjeter, ka do qe knojn mir, po zakonisht s`ngoj muzik tjeter
  ti dhe un shoku vdesim per elvanen

  423744_378688372149229_220440847973983_1467346_1828101893_n.jpg

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  hahahhaha

  Aaa mos e pyt... po se di pse se paskam cek un aty ? ??  si zemer osht

 7. #7

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  shummmm !!!

  Dhe kjo kenga "Kudo qe jam" me pelqen shum

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  me too

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Tani Rita Ora ngjason shum me Bionse

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  me pelqen shum Ardit Gjebrea......jo si kengetar...por si njeri....e admiroj shum

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  ka disa, Argjentina Ramosaj, Besa kokedhima, Eneda Tarifa te thjeshta

 13. #13
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  sallate ruse dhe me kile i thone

 14. #14
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Chris rea ...........i paperseritshem ,nuk me kalon dite pa e degjuar ........gjigand,,,,,,,

 15. #15
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ka shum,

  1-Michael jackson
  2-Lady Gaga
  3-Eminem
  4-britney spears
  5-Beyonce
  6-Rihana
  7-Enrique iglesias
  8-Justin timberlake
  9-katy perry
  10-etj, se nuk po me kujtohen

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  per mua ai ....dhe vetem ai....idhulli im...i pavdekshmi Michael Jackson!!!!

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  per mua ai ....dhe vetem ai....idhulli im...i pavdekshmi Michael Jackson!!!!
  u dek ai rahmetlia

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Majkell xhekson

 19. #19
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Ka shume kengetar qe me pelqejne....ka nje list te tere....por me pelqen zeri Adele...Celine Dion....Mariah Carey....dhe kengeter Italian...ka shume....

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  u dek ai rahmetlia
  po fatkeqesisht....por,edhe pas kesaj ai eshte gjithsesi i pavdekshem!!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 01:00 PM
 2. Cili ishte programi juaj i preferuar kur ishit femije?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 19-12-2015, 10:51 PM
 3. Cili eshte Superheroi juaj i preferuar?
  Nga ReniX nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-10-2014, 07:42 AM
 4. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 10:38 PM
 5. Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??
  Nga Insomnia nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 06:12 PM