Jahte luksoze – FOTO


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Ndihme Jahte luksoze – FOTO

  Receta Gatimi
 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9


 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Sa qef do ishte te kaloje naten ne jaht ne ne mes detit

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  shum te bukur ...po un do preferoja nje zhytje nen det sase nja xhiro me jaht

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  shum te bukur ...po un do preferoja nje zhytje nen det sase nja xhiro me jaht
  po edhe zhytjen po se po, ama edhe nje nate te kalosh ne jat ne mes deti do ishte fantazi

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  po edhe zhytjen po se po, ama edhe nje nate te kalosh ne jat ne mes deti do ishte fantazi
  varet se edhe me ke je ...
  un zhytjen e kam enderr

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  wow bukur labja

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  varet se edhe me ke je ...
  un zhytjen e kam enderr
  Hahaha o labaj bejm keshtu ne
  sa te behemi 4 ti zhytu dit e nat e un do rezitem ( edhe un e du notin por i kam frik shum)

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ok ti na prit ne jaht , se un dhe ulkina do hidhemi

  hahahahaha...

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum ii bukur

  Sa enderrojn njerzit

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ok ti na prit ne jaht , se un dhe ulkina do hidhemi

  hahahahaha...


  O labja po ne duhe te jemi 4 moj! si thua TA MERIM MAJDIN HAHAH

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin


  O labja po ne duhe te jemi 4 moj! si thua TA MERIM MAJDIN HAHAH
  ca thua moj motra??? un dua te zhytem , skam nge te coj ne gjum majdin ...po qe se e mban ulkina ( ose ti ) edhe mund ta marrim ..

  p.s: kur permenda zhytjet , se kisha fjalen per zhytjen si ne foton siper ( se ashtu jemi zhyt 100 her ) por si kjo posht

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ca thua moj motra??? un dua te zhytem , skam nge te coj ne gjum majdin ...po qe se e mban ulkina ( ose ti ) edhe mund ta marrim ..

  p.s: kur permenda zhytjet , se kisha fjalen per zhytjen si ne foton siper ( se ashtu jemi zhyt 100 her ) por si kjo posht
  Po mir si thua ti ta leme ta han peshqit kte! ps. ii un se kam provu nje zhytje till po me kalle daten ti mua se je fut aq thell ti kujdes moj hereve tjera nga ylli detit!

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Te vi un me ju te turperohem turp te me shikoj njeri hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 2. Rihanna, foto seksi pėr Armanin (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 11:33 AM
 3. 10 makinat mė luksoze tė botės
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 08:24 PM
 4. Taksi luksoze vetėm pėr femrat - Lady Taxi ne Paris
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-11-2010, 02:22 PM
 5. Ja 5 hotelet me luksoze
  Nga eugjeni nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-06-2009, 09:47 AM