Fitore rekord e Flamurtarit, Elbasani nė “tabelė qitjeje”


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Talking Fitore rekord e Flamurtarit, Elbasani nė “tabelė qitjeje”

  Receta Gatimi  Vlonjatėt pėrmirėsojnė golaverazhin me njė rezultat qė i fut nė histori  Flamurtari shkatėrron Elbasanin. 8-0 ka qenė shifrat e regjistruar nė fund tė 90 minutave, ndėrsa vlonjatėt kanė dhėnė edhe njė sinjal tė qartė jo vetėm pėr rivalėt se janė nė gjendje mjaft pozitive, por edhe kundėr deklarimeve tė fundit pėr trukime tė mundshme. Edhe pse ėshtė luajtur nė njė terren tė rėnduar, vlonjatėt kanė treguar supremaci ndaj kundėrshtarit, duke mos u rrezikuar thuajse aspak prej tij, qė dukej i pasigurt nė lojėn e tij dhe tashmė ka nisur tė mendojė pėr sezonin e ardhshėm njė kategori mė poshtė.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Po keta te elbasant buk me vaj kishin ngren
  e shkreta mima, ishalla nuk merzitet!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Talking

  te han ca te duan ata...forca qendron ne zemer & karakter ....

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  ca paskan bere keshtu, me porte bosh ka qene elbasani?...sikur kane luajtur me lagje......

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  E pashe kete ndeshje shume e flliqur ishte tamam estrad,keta te Elbasanit i jepninn pasime asis atyre te flamurtarit qe te benin sa me shume gola per rregullim golavarazhi,sepse Elbasani e ka siguruar kategorin e pare,,kurse flamurtari lufton per te dale kampion ne superlige,shume turp ku eshte kantadisur futbolli shqiptare.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ndeshje shitur!!!

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  HAha Reni po ketu te tera ashtu jan

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ballokume Elbasani !!
  Nga labja nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 13-03-2012, 11:55 PM
 2. Beckham debuton nė kinema me “Arratisje pėr fitore”
  Nga Kliton nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-03-2010, 05:01 PM
 3. Mbyllet me “fitore” greva e studentėve tė Kamzės
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2009, 08:15 PM
 4. Superliga, bien Partizani e Elbasani
  Nga Kliton nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-07-2009, 04:44 PM
 5. Reali dhe Barcelona me fitore..
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-01-2009, 12:19 AM