Cfare mendoni per vajzat Shqiptare qe jetojn ne Mergim


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 28
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Cfare mendoni per vajzat Shqiptare qe jetojn ne Mergim

  Receta Gatimi

  Qfar mendoni per vajzat Shqiptare qe jetojn ne Mergim ..
  (Jo Ofendime)
  Postime te kendshme...

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  cfar mendoj ? njerez si gjith te tjeret...

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mir e tha labja, njerz sikur na edhe ata

  veq mendjen e madhe e kan

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Jan me te mira se keto ketu

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  u duhet te perballen me probleme dhe veshtiresi me te medhaja ........

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  u duhet te perballen me probleme dhe veshtiresi me te medhaja ........
  ca na qenkan kto problemet dhe veshtiresit e medhaja qe paskan kto ????

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ca na qenkan kto problemet dhe veshtiresit e medhaja qe paskan kto ????
  un mora parasysh faktin qe ato jan vetem .. pune shkoll shtepi .....

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  un mora parasysh faktin qe ato jan vetem .. pune shkoll shtepi .....
  kush tha ? po flasim ne pergjithesi , jo per 3 -4 qe njeh ti ...per derisa jan andej , dmth qe bejn nje jet me te mir se ne ! dhe jan te kenaqur me ate jet , se ndryshe do vinin ....

 9. #9
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Si keto ketu si ato atje mendoj qe te njejta jan, perveq nje gje meduken pak me vetevetja ato te Mergimit.
  Si popull mendoj qe i kemi femrat shume shume te bukura

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  labe un nuk thash qe ato jan me keq ... perkundrazi thjesht kisha parasysht disa fakte ... pastaj un ndoshta nje dit mund te jem vet ne vendin e tyre

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Jan me te mira se keto ketu
  Te Njejtin mendim kam edhe un si ti Majdi

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  vajzat qe jetojne jashte. normal qe jan 100 here me te mira se ata qe jetojen ne shqiperi. sa per mendje madhsi eshte e kunderta keta ketu jan me shum mendje medhaja. vjzat qe jetojne jashte pak apo shum e kan dhe nje kulture te dyte ne nje ane. ate qe kan fituar ne mergim qofte e mire apo e keqe kjo. (qe nuk ka shum shance te jet e keqe) per mua jan me te mira ata qe jetojn jasht.

 13. #13
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  E vetmja gje qe i ndaj ne vecanti vajzat shqiptare, eshte qe i respektoj me shume se te huajat...per me shume nuk mendoj se ndryshojne...secila bej jeten e saj ashtu si i vjen...

 14. #14
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk ka rendesi kush je , nga ku je & ku rrine ....por rendesi ka sa mendje ke ne koke & cfar familje ke!!!! une kete besoj
  Por mire eshte njeriu te shikoj & me shume se vendi tij, te jete mendjehapur !
  Ne fakt i kame zili vajzat qe rriten"per shpi" (zili = me kuptimin e mire ) , rrijne ne shpi-shkolle , bejne punet ,meren me thashetheme, te nderhyjne ne famlje , cdo familje lavdron vajzen e vet , dhe thjesht mbrapa thojne dua kete dua ate !!! & kane s'kane do te blehet cdo gje qe duan ! kjo eshte jeta si puna atyre telenovelave qe shikojne :/ !!!!!
  Une sa here takoj kshu tipash , per ato jam UFO ,vishem ndryshe ,kam mendime te tjera ,nuk merem dot me thashetheme , kur fillojne llaka llaka un hik , se thojne mbrapa qe i the ti & te vejne ne telashe kot! e kane bere art kete pun!!!!
  thjesht per cdo gje pergjigjen prinderit , & nuk e kuptojne qe jeta eshte SHUME E VESHTIRE & nuk kane mesuar te kerkojne falje kur kan gabim por thjesht mundohen ti mbulojne gabimet .
  une e mbaj mend qe akoma kur isha ne kopesht me thoshte babi "do shkosh te kerkosh falje se nuk bere mir" ka te beje shum familja ....por ky tip vajzash ndollet edhe jashtetit ....:/ keshtu qe nuk mund te thuash nese jasht jan me mir ose jo , se & ne shqiperi njoh vajza qe me verte ke qef te rrish & jan me mendje ne koke !!!!
  eshte mire te kesh pak endrra se te plotecohen & je e lumtur
  por kur kerkon me shume eshte problem se duhet te perballosh shume veshtersira qe te plotecosh endrren tende :/

 15. #15
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  bessy jam shum dakort me ty

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  s`mendoj per to hiq

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e digit
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Postime
  29
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kudo qe jetojn te gjitha te mira mendoj se jan

 18. #18
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Por per cunat pse nuk hapni nje teme ?????????????????????????????
  oooooeeeeeeeooooooo ???????????????

 19. #19
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Cunat nuk kane nevoje per komente......

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mir jemi edhe pa tem ne

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare mendoni per stilin EMO?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 04-07-2013, 01:39 PM
 2. Vajzat Shqiptare jane ....!
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 09:40 PM
 3. Vajzat shqiptare e nisin jetėn seksuale nė moshėn 13-vjeēare
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 11:53 PM
 4. Ēfare mendoni per Wikileaks?
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-12-2010, 07:51 PM
 5. Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 03-07-2009, 05:44 PM