Cfare mendoni per vajzat Shqiptare qe jetojn ne Mergim


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 28 prej 28
 1. #21
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Receta Gatimi

  Veq me te mira se keto ketu, pakeqkuptime

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Direktori Lexo postimin
  Veq me te mira se keto ketu, pakeqkuptime
  e ke bezdi ti thuash edhe arsyet ti ?

 3. #23
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  e ke bezdi ti thuash edhe arsyet ti ?
  Tema nuk kerkon arsyet per ata nuk i ceka

 4. #24
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nuk mund te flitet ne pergjithsi duke thene cilat jan me te mira: me perpara un mendoja se vajzat qe rriten ktej kan me shum ambicje per arritje personale dhe mesojn me shpejt c'esht vetevendosja ndersa ato ne shqiperi varen gjithmone nga prinderit dhe arritja me e madhe per to esht te martoen sa me shpejt! Esht me se normale qe ky ishte tjesht nje gjykim i shpejte i imi, sepse shikoja cfar benin moshataret e mija(shoqe klase etj).

 5. #25
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ditixx Lexo postimin
  Nuk mund te flitet ne pergjithsi duke thene cilat jan me te mira: me perpara un mendoja se vajzat qe rriten ktej kan me shum ambicje per arritje personale dhe mesojn me shpejt c'esht vetevendosja ndersa ato ne shqiperi varen gjithmone nga prinderit dhe arritja me e madhe per to esht te martoen sa me shpejt! Esht me se normale qe ky ishte tjesht nje gjykim i shpejte i imi, sepse shikoja cfar benin moshataret e mija(shoqe klase etj).
  ky gjykimi personal i joti me pelqeu shum dhe eshte vertete gjykim i raliteti te vajzave qe jetojne ne shqiperi. bravo

 6. #26
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Direktori Lexo postimin
  Veq me te mira se keto ketu, pakeqkuptime
  e per ketu je GABIM!

  M`fal qe po ta citoj mesazhin, por je gabim! (Pa keqkuptime)

  Ca kem me mendu per to ? Njerez ato, njerez ato tjerat qe jetojne ne Atdhe... s`mendoj fare per to

 7. #27
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Jo nuk ki pse thu me fal mundesh me citu saher qe ti ke deshire !!!

  Eshte mendimi im aij nuk do te thot qe eshte i drejt gjithmon, nese ki kunder argument me deshire do e lexoja.

 8. #28
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  mendja e femrave njilloj eshte si ketu dhe andej vetem vendi se ku rrine ndryshon ... eshte .. si tua shpjegoj po ndenje ne rruge quhesh k,,,, ne shqiperi , apo pro..... ne itali ... po ndenje ne shtepi quhesh e rregullt si ketu dhe andej ett.. ett. persa i perket bukurise prape e theksoj se neve jemi shqiptare dhe patjeter per mua jane me te bukura femrat shqiptare sidomos ketej nga fieri

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare mendoni per stilin EMO?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 04-07-2013, 12:39 PM
 2. Vajzat Shqiptare jane ....!
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 08:40 PM
 3. Vajzat shqiptare e nisin jetėn seksuale nė moshėn 13-vjeēare
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 10:53 PM
 4. Ēfare mendoni per Wikileaks?
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-12-2010, 06:51 PM
 5. Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 03-07-2009, 04:44 PM