Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Si e cilėsoni kontributin e LSI-sė nė qeverisje

Votuesit
2. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Te shkėlqyeshėm

  0 0%
 • Mirė

  1 50.00%
 • Dobėt

  1 50.00%

Si e cilėsoni kontributin e LSI-sė nė qeverisje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Si e cilėsoni kontributin e LSI-sė nė qeverisje

  Si e cilėsoni kontributin e LSI-sė nė qeverisje

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  boh...sme ka interesuar dhe nuk do me interesoje ndonjeher politika...sidomos ajo shqiptare...

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  As mua nuk me intereson se cfar ndodh

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  haha, njejt sikur smokcing2 Shum rralle ndegjoj lajme, e sidomos kur flitet per Politike, mundsisht e ndali Televizionin komplet, edhe lshoj muzik se me1her m`munon

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Nuk eshte se nuk me intereson, por veshtire se Shqiperia ben politik!!! Un do ta mund te zevendesoja emrin politik me ēfaredo tjeter...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Meta: Opozita tė japė kontributin pėr vizat
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2009, 07:01 PM
 2. Nis faza e dytė e projektit pėr gratė nė qeverisje
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-12-2009, 07:35 PM