Receta Gatimi

Njė rome 23 vjeēe ėshtė gjyshja me e re nė botė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Njė rome 23 vjeēe ėshtė gjyshja me e re nė botė  Njė rome nė Rumani ėshtė gjyshja mė e re nė botė. Ajo ka lindur njė fėmijė kur ishte 13 vjeē. Maria, vajza e saj, ka lindur njė djalė nė moshėn 11 vjeēare. Rumunia Rifca jeton nė njė fshat dhe tashmė ėshtė mėsuar se ajo ėshtė gjyshja mė e re nė botė. Ajo thotė se nipi i saj, edhe pse ėshtė dy vjeē, rri me njė vajzė tetė vjeē.

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa mendje ngusht jan ca njerz ! 13 vjeqare te mertohet budallak me brir

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Me vetėm 23 vjet bėhet gjyshja mė e re nė botė  Rumunia ėshtė bėrė me mbesė nė moshėn 23-vjeēare, dhe ėshtė bėrė kėshtu gjyshja mė e re nė botė, transmeton gazeta britanike “The Sun”.
  Rifca Stanesku tani 25-vjeēare nga fshati rumun Investi ėshtė martuar nė moshėn 11-vjeēare me 13-vjeēarin Ionel Staneskua (nė foto). Fėmijėt ikėn nga fshati dhe u martuan, pasi Rifca frikėsohej se babai do ta detyronte tė martohej mė dikė tjetėr, transmeton “Daily Mail”. Rifca ėshtė rome.
  Nė moshėn 12-vjeēare lindi vajzėn Maria, ndėrsa njė vit mė vonė djalin Nikolai. Edhe pse u pėrpoq tė bind vajzėn tė vazhdojė shkollėn dhe tė mos ndjekė shembullin e saj, Maria nė moshėn 10-vjeēare u martua me njė djalė, dhe pas 2 vjetėve lindi djalin Ion.
  Ioni tani ka dy vjet, ndėrsa “gjyshja” krenare kujdeset pėr gjithė familjen.

 4. #4
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Paska qen e postuar nga lovee

  kjo tmerrsisht i paska ren trup jetes

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  sa te shkathet jan ca njerez

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  me la pa fjal komplet kjo mua ....................................

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  me la pa fjal komplet kjo mua ....................................
  pse moj , 7 fjal i the ti ...

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pse moj , 7 fjal i the ti ...
  hahahahha

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Spo mirret vesh! Shife kur te lindi femija femije ne bark tani!!! se ēfare nuk po degjojme!

 10. #10
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  u plak qe 23 vjece...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 10:25 PM
 2. Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-05-2011, 11:03 PM
 3. Sex.com ėshtė adresa mė e shtrenjtė nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2011, 08:52 AM
 4. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 22-12-2010, 04:22 PM
 5. Kjo grua ėshtė 76 vjeēe!!!
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-01-2009, 04:11 PM