A do te kishit pranuar te beni operacion pėr bukurin tuaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  A do te kishit pranuar te beni operacion pėr bukurin tuaj

  Receta Gatimi

  A do te kishit pranuar te beni operacion pėr bukurin tuaj

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jo jo jam kunder nderhyrjev kirurgjike

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  tani , pyetja esht do beje ndonjeher operacione plastike , apo do beje sikur te kishe ndonje difekt ?
  se per te paren , nuk do beja kurr ...por sikur te kisha ndonje difekt , hund e madhe , nje kemb e gjat nje kemb e shkurter edhe mund te beja

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hmmmm edhe un ne te njejten mendim si labja ... dmth do te regulloja ndonje problem te trupit por jo operacion plastik ........

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un jo , po deshi ndonjeri pjes kembimi te me thoj se e di un nje dyqan

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Jo cfare do lloj difekti qe te kisha,duhet ta duam veten per ate qe jemi,jo per ate qe te tjeret duan te shohin,jam totalish kunder operacioneve plastike!

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Jo !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dini tė bėni shaka? Horoskopi zbulon sensin tuaj tė humorit !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 06:20 PM
 2. Beni kompjuterin tuaj me te shpejt ne ndezje
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 01:53 PM
 3. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 09:42 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 12:13 AM
 5. si te beni desktopin tuaj me inkona te pa klikueshme
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-08-2009, 07:59 PM