Receta Gatimi

Cilin/en nga antaret e forumit e kishit thirre ne tel, dhe cfar i kishit thene


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Cilin/en nga antaret e forumit e kishit thirre ne tel, dhe cfar i kishit thene

  Une me gjith se jam e re ne forum dhe nuk kam shum kontakt me Antaret ather e kisha thirr Erinaa kisha Lut per nje kaffe

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga lovee Lexo postimin
  Une me gjith se jam e re ne forum dhe nuk kam shum kontakt me Antaret ather e kisha thirr Erinaa kisha Lut per nje kaffe
  Flm per ftesen ,te pershendes lovee

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  ju kisha bo zile se skom pare me thirr

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  un tani do merrja erikon e do i thoja "nga ke humb mor vlla "

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  un do merrja laben dhe do flisniiiiiiim per shuuuuuuuuuuuuum gjera ^________________^

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  un do merrja laben dhe do flisniiiiiiim per shuuuuuuuuuuuuum gjera ^________________^
  .........

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Te le nR e celit un te me mari kush te doj

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  A ma jepni pak numrin tim! Yll fare pres te me marresh

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  ReniX e do numrin? numrin nuk ta jap
  ja po ta jap 068 te tjerat i di vete

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Hehe, ajo reklama e operatorit Plus ne Shqiperi eshte e fort

  Tani do kisha marr Aurelin, te flisja si ja kish kaluar!

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  dhe une do te kisha mar renix dhe majdin te benim nje dore muhabet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kishit veshur sot?
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 95
  Postimi i Fundit: 01-08-2017, 05:12 PM
 2. Si donit ta kishit emrin?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 29-04-2014, 11:45 PM
 3. Ne cilen dere do kishit trokitur ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 25-11-2013, 10:59 PM
 4. Cila do ish dhuntia qe do te donit te kishit ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 20-04-2013, 10:31 AM
 5. Kujt nga Antaret e forumit i kishit ber Masazh ne keto Momente.
  Nga lovee nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 16-03-2012, 12:15 AM