Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 126
 1. #21
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  por per her te pare jam futur nje dit , kur kam qen shum , shum e merzitur

  dhe thash me vete , do filloj te lexoj gjera qe si kam lexuar me par ( qe te heq inatin ), hap faqe andej , hap faqe ktej ...kur fap me doli para
  me pelqeu shum , kish gjera shum interesante ...por me shum me pelqeu menyra e diskutimit te banorve te ksaj shpie ...dhe menjeher u bera pj e saj
  aty njoha lloi lloi njerezish ...miq ...njerez qe si marr vesh ca thon (ndonjeher )...bebusha .....etj etj


  offf po shqip po shkruajn te gjith ketu hahhaha

 2. #22
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  por per her te pare jam futur nje dit , kur kam qen shum , shum e merzitur

  dhe thash me vete , do filloj te lexoj gjera qe si kam lexuar me par ( qe te heq inatin ), hap faqe andej , hap faqe ktej ...kur fap me doli para
  me pelqeu shum , kish gjera shum interesante ...por me shum me pelqeu menyra e diskutimit te banorve te ksaj shpie ...dhe menjeher u bera pj e saj

  aty njoha lloi lloi njerezish ...miq ...njerez qe si marr vesh ca thon (ndonjeher )...bebusha .....etj etj
  paj tash pak problem kjo gjuha, po tek e fundit ja fusim english e dalim n`breg diqysh

 3. #23
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  sot per te par ndonje gje te re

 4. #24
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ca behet ca s'behet

 5. #25
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  relaksohem prandaj

 6. #26
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ajo qe me ben te futem cdo dite edhe pse ... neyse :/

 7. #27
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  nje mungese prej disa ditesh

 8. #28
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga peshkatari Lexo postimin
  nje mungese prej disa ditesh
  tamam sikur mua

 9. #29
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  me sollen vet kembet

 10. #30
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Jam roja normale qe do futem

 11. #31
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kisha shum kohe pa u futur sepse skam pasur internet, dhe pikerisht pardje u prish kompjuteri, meqe bera oferten thash t futesha nga celi

 12. #32
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ti ndihmoja ndonjerit qe ka problem me kompjuterin

 13. #33
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Momoja Lexo postimin
  kisha shum kohe pa u futur sepse skam pasur internet, dhe pikerisht pardje u prish kompjuteri, meqe bera oferten thash t futesha nga celi
  eeee leri leri ystifikimet ,,po thuaj nga ke qen , pse ke qen , me ke ke qen

 14. #34
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me pa A eshte kush i gjalle apo jo

 15. #35
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  arsyeja ishte pak kohe ne dispozicion...

 16. #36
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Me mori malli

 17. #37
  i/e rregjistruar Maska e Lanaaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2012
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Talking Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

  Arsyeja ime eshte e thjeshte, sepse jam regjistruar para pake kohe ne kete forum. Eh sot vetem kam ardh tju pershendes duke ju uruar nje week-end te bukur!

 18. #38
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  koha ! qe me pelqen jashte mase kur ka shi ,dhe instikti kur jam ne zyre ....

 19. #39
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Per te par motin

 20. #40
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Te pyesja Ekspertet!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 02:27 PM
 2. Arsyeja e largimit te Besartes nga Big Brother
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 08:00 PM
 3. Jackson nuk bėri vetvrasje
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-05-2011, 07:13 PM
 4. Arsyeja pse kemi kujtesė tė dobėt
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-04-2011, 02:58 PM
 5. Pamela, arsyeja pse amerikanet e duan Kanadane
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-07-2009, 01:36 AM