Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 7 FillimiFillimi ... 234567
Rezultatet nga 121 deri tek 126 prej 126
 1. #121
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  uuu qyqe mi marresh te ligat ti ,po kisha fjalen per ndimen se kerkoja ,, Pytni ekspertet ...o lugat.
  haha o malukate, po nuk shkruhet ashtu si e ke shkruar ti

  un kerkova, ti kerkove, ai kerkoi

  se mar vesh pse shkruani kshu ju nga kosova
  arsyja....per te shar cik, po cik si shum ama...auroren

 2. #122
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  haha o malukate, po nuk shkruhet ashtu si e ke shkruar ti

  un kerkova, ti kerkove, ai kerkoi

  se mar vesh pse shkruani kshu ju nga kosova
  arsyja....per te shar cik, po cik si shum ama...auroren
  hahahahahhaha pse s'ke ca te besh derman...vetem sherr do ti...po pse me mua ore?...ca te kam bere se me hengre shpirtin

 3. #123
  i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Arsyeja eshte shume e thjeshte....te dashur forumista mundesisht ju kerkoj nese eshte e mundur te behet online leximi i romanit "sikur ana" i Rudina xhunges.brenda mudesive kush mund te me gjej nje adrese se jam teper e interesuar.pres pergjigjen tuaj.

 4. #124
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga inushja Lexo postimin
  Arsyeja eshte shume e thjeshte....te dashur forumista mundesisht ju kerkoj nese eshte e mundur te behet online leximi i romanit "sikur ana" i Rudina xhunges.brenda mudesive kush mund te me gjej nje adrese se jam teper e interesuar.pres pergjigjen tuaj.
  nuk besoj se mund ta gjesh online "per ta lexuar falas" librin! Menyra se si thua ti, quhet E-Book (Liber Elektronik) dhe tek ne kjo teknologji akoma nuk ka perparuar! Kshtu qe sygjerimi mbete ta blesh librin online ose ne dyqan.

 5. #125
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kisha shum koh pa u fut

 6. #126
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  mungesat...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 7 FillimiFillimi ... 234567

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 02:27 PM
 2. Arsyeja e largimit te Besartes nga Big Brother
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 08:00 PM
 3. Jackson nuk bėri vetvrasje
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-05-2011, 07:13 PM
 4. Arsyeja pse kemi kujtesė tė dobėt
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-04-2011, 02:58 PM
 5. Pamela, arsyeja pse amerikanet e duan Kanadane
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-07-2009, 01:36 AM