Gjej te verteten!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 82
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Djallėzore Gjej te verteten!

  Receta Gatimi  Do te prozohen 3 histori, njera do te jete e vertete dhe dy te tjerat jo! Kjo loje konsiston qe ju te gjeni te verteten ne tre propozimet! Besoj se e kuptuat! Le te fillojme.

  Ja tre historite e raundit te pare:
  1. Paris Hilton, per ditelindjen e saj kishte kerkuar qe dritat e Grand Hotel HILTON (hotelet e saj) te ndizeshin duket formuar emrin PARIS ne oren 12 te nates. Cdo dhome do te ndizej per te formuar emrin, por kjo gje shkaktoi ankesa ne kientet e dhomave.
  2. Nje liber bosh (pa asnje fjale shkronje) ne Amerik eshte kthyer ne BEST SELLER (libri me i shitur).
  3. Nje shoqeri anonime ka bere publike se ne vitin 2012 do te nxjerre ne shitje veshje qe ju bejne te padukshem.


  Cila nga keto siper eshte e vertet! Mund te komentoni pa limit, por duhet te jepni vetem 1 pergjigje!

  Shenim:
  Fituesi mund te propozoj 3 historit e tij ose te thoj PAS per tia lene vendin dikujt tjeter!

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  them se esht e dyta ...se e kam degjuar nje gje te till me nje piktur BOSH

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe un ate mendoj kush do donte nje liber bosh ?

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dmth e vertet eshte historia 2 per ju?

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  edhe une jam i mendimit se eshte e dyta

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Boo te gjithe te dyten ju


  gjithesesi fituesja eshte Labja!

  Per Round1 Historia 2 eshte e verteta! Nje liber BOSH pa asgje eshte bere Best Seller ne USA per nje periudh te mire kohe! Libri titullohej "Cfare mendojne meshkujt perveē seksit!!!" - Dmth sipas autorit qe eshte keputur duke shkruajt eshte asnje....

  Labja, mund te vazhdosh me 3 historit e tua!

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  juhuhu .....

  si quhet gjitonja ime
  mirela
  marjola
  bela
  ?????

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gjitonen tende e njof un kam pir kafe! Bela

  (shaka)

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  nuk e di pse po kam pershtypje se eshte marjela

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  oooo labe na se e paskam shkruan gabim un :S do thoja mirela

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  I lexova te teraaaaaaaa pergjigjet tuaja ...me pa durim per te gjet fituesin / en , dhe ai / ajo eshteee.....eshtee.......ULKINA
  nuk mund te ish bela ( shoqia ime qe ka qen dhe ktu ne forum )
  as marjola ( shoqia ime eklases )
  por MIRELA
  po ta le ty mikrofonin ulkin

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahah flm flm flm ...ca fitova un tani televizon me ngjyra apo lavatrice hd ahhahah

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  hahahah flm flm flm ...ca fitova un tani televizon me ngjyra apo lavatrice hd ahhahah
  Lere televizorin dhe lavatriēen me ngjyra, por pregatit 3 histori ku 1-ra te jete vetem e vertet!

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hmmmmm shiko un po ja le radhen kujt t doj se nk jam them shum per keto pun per te gjetur po po jam

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kur hyn ne nje loj , duhet ta lexosh rregulloren ulkina ....vrije cik trurin ...dhe gjeji 3 histori

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hmmm lart thot thoj PAS se kaloj tjetri kshu qe PAS

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  , po vazhdoj un

  *Jennifer Lopez eshte shtatzane , dhe pret nje vajze
  *NASA ne 2009 rizbuloi gjurme uji ne planetin Mars
  *Lind nje bebe me dhembe

  Gjej te verteten !

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Midis te pares dhe te dytes jam ne dilem!!

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  e fort kjo lindi nje bebe me dhemb

  une mendoj se eshte e dyta

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  presim pergjigje te tjera , pastaj shpallim fitusin / en ...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Mire se ju gjej!
  Nga Irma77 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-05-2012, 01:18 PM
 2. Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 13-12-2010, 11:13 AM
 3. Pėrdoruesit e rrjeteve sociale nuk e thonė tė vėrtetėn
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 02:33 PM
 4. Mire se ju gjej!
  Nga maratonomaku nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 08:45 PM
 5. Google fsheh tė vėrtetėn
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-12-2007, 07:41 PM

Etiketat pėr kėtė Temė