Kush eshte filmi juaj qe ju pelqen jasht mase??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 82
 1. #21
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ky esht dhe liber , dhe esht vertet shum i bukur....momenti me prekes , kur ai merr vesh semundjen e asaj vajzes (xheni )
  po e di qe eshte edhe liber .... vertet shuuuuum i bukur .. un kur e pash per her te par me ngeli fixim dhe e shifja sa her qe mundesha bamp dhe nuk merxitesha eshte vertet vertet shuuum i bukur .... me pelqejn shum edhe ato shprehjet qe thot per dashurin bilem i kam shkruar diku se nuk dua ti harroj

 2. #22
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  2 filma qe mpelqejn mu, njeri prej tyre asht filmi me i mir n'botė (mendimi im), dhe tjetri asht film shum interesante...

  1. Ip Man (I,II,III)
  2. A Nightmare on Elm Street --> FILM Horror (i Tmerrshem), po e shikove kete film me vemendje ste mer gjumi dot hahah !?

 3. #23
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Berii Lexo postimin
  2 filma qe mpelqejn mu, njeri prej tyre asht filmi me i mir n'botė (mendimi im), dhe tjetri asht film shum interesante...


  2. A Nightmare on Elm Street --> FILM Horror (i Tmerrshem), po e shikove kete film me vemendje ste mer gjumi dot hahah !?
  e kam par dhe un kte filem....sesht ndonje kush e di sa i frikeshem

 4. #24
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Nese flasim per Horrore, Paranormal Activity 1 e 2 e kan vendin e pare (i kam pare te 2) por edhe A Nightmare on Elmstreet nuk ishte i keq

  Ndersa filmin e fundit qe pash sot ishte "Unknown Identity"


 5. #25
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hmmmmm.....

 6. #26
  i/e rregjistruar Maska e platia
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  dua te shikoj nje filem turk qe quhet Bredana po nuk e gjej dot ju lutem me dimoni si mund ta gjej

 7. #27
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Filmat shqiptare i adhuroj...dhe nuk me merziten asnjehere...i shoh me dashuri..me perkushtim...i dua shume me pak fjale!..

  por me teper me pelqen...Une e dua Eren...ka nje kolone muzikore te bukur,fragmente me piktur,..edhe vete filmi me terheq!...

 8. #28
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  The Amazing Spider-Man 3D e kam pare ne Kino dhe ishte shum film i bukur !

  THE VOW (FÜR IMMER LIEBE) GJERMANISHT e kam pare, ishte shum i bukur edhe ky (:

 9. #29
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ndonje filem specifik nuk me vjen ndermend....por....per filmat horror...mbaroj fare

 10. #30
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Ndersa filmin e fundit qe pash sot ishte "Unknown Identity"

  Kete taken 2 e ke pare ca versioni ka dal?

  1 nga filmat qe mund ta shikoj dhe rishikoj vazhdimisht eshte Gladiatori

 11. #31
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  i fundit qe kam par....The Dictator .....ish i papar...dhe shum gallat

 12. #32
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Ka shume filma,por ky eshte filmi i fundit qe kam pare dhe me pelqen shume......ONE DAY

  Emma (Anne Hathaway) and Dexter (Jim Sturgess)....Shume i bukur

 13. #33
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  "Romance ne trenin orient expres" .........

 14. #34
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Ka shume filma,por ky eshte filmi i fundit qe kam pare dhe me pelqen shume......ONE DAY

  Emma (Anne Hathaway) and Dexter (Jim Sturgess)....Shume i bukur
  Edhe un kte pash, shum i bukur ishte

 15. #35
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  shume i bukur !!!!

 16. #36
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Ka shume filma qe me pelqejne...por adhuroj se tepermi filmat indian...se di nga muzika e vecante qe kane...ose nga traditat e tyre te vecanta...se di me pelqejne shume!....

  - - - Updated - - -

  Psh filmi me i bukur indian e qe me ka pelqyer shume eshte!...JODHAA AKBAR

  jodhaa_akbar15_10x8.jpg....

  Pastaj dy filmat e tjeter shume te preferuar e qe te shkrijne se qeshuri hahahaha jane:....Il Bisbetico Domato - Adriano Celentano e Ornela

  ....

  edhe ky tjetri shuuuuuuuuume gallate hahahaha te shkrijne se qeshuri...ti shohesh e nuk lodhesh asnjehere te shtojne jeten Adriano Celentano - e Ornela-----innamorato pazzo- tuffetto


 17. #37
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Quasi amici - Intouchables


 18. #38
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Quasi amici - Intouchables

  Shum me ka pelqyer ky film!

  I fundit qe pash ishte THE SWEENEY Film Aksion i luajtur ne Angli!


 19. #39
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ky film THE SWEENEY ishte nje film i shkruar mir por vetem aktoret e prishin duheshin disa aktor me te mir

 20. #40
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Kam pare kete filmin mbrem dhe me ka pelqyer shume....ndoshta sepse kishte te bente me kercimin...

  Love N' Dancing

  Jessica Donovan (Amy smart)

  Jake Mitchell (Tom Malloy)..........shume i bukur!...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??
  Nga Insomnia nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 07:12 PM
 2. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 05:17 PM
 3. Kush e pelqen Gangnam Style
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-10-2012, 03:41 PM
 4. Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?
  Nga Lirenti nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 12:19 AM